Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem... Először is: nagyon hosszú lesz... :D

Szóval. Az a helyzet, hogy szerelmes vagyok egy fiúba, és én is tetszem neki. Ezt egymásról tudjuk, igazából így... kerülgetjük egymást. Róla el tudom mondani, hogy elképesztően nyomul, én viszont ugyanúgy viselkedek vele, mint a többi barátommal. Mert ő az egyik legjobb barátom. Eddig nincs is semmi probléma. Viszont.. Az az érzésem, hogy járni akar velem. És én örülnék neki, de a szüleim kevésbé... A múltkor beszélgettünk a tesóm ballagásáról, ami 2 év múlva lesz, azon belül arról beszéltünk, hogy hány ember lesz ott. A testvérem mondta az anyukámnak hogy ugye azért nekem még nem számol partnert?? Én meg teljesen elszomorodtam... A családomban senki nem tudja hogy szerelmesek vagyunk, így ez elég nehéz... És a fiú, aki tetszik, eléggé utal arra, hogy szeretne velem járni. Ha megkérdez, mit mondjak? Hogy "Bocs, de a szüleim nem örülnének."??????



2017. márc. 10. 19:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, az anyukám mondta a tesómnak, hogy nekem még ne számoljon partnert :(
2017. márc. 10. 19:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, tényleg érdekel az, mit mond bárki is?
2017. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Csak attól félek, anyáék nem kedvelnék a barátomat..
2017. márc. 11. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
A szülidnek nem muszáj tudniuk...
2017. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, de akkor meg a barátom azt hinné, szégyenlem őt. Ezzel lehet, hogy megbántanám.
2017. márc. 15. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki az igazat. Meg fogja érteni, hogy szüleid nem akarják, hog, barátod legyen. És így te nem szégyelled, hanem kiállsz érte
2017. márc. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ezt fogom tenni... Más megoldás nincs. :/ köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 18. 17:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!