Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon csak túlfűtött hála...

Vajon csak túlfűtött hála vagy másként tekintek a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés

Először is... ő a legjobb barátnőm már első óta. Tudja hogy megpróbáltam végezni magammal... és ő segített túlesni rajta. Hálás vagyok neki nagyon. És mégha most nem is vagyunk annyira jóban komolyan hálás vagyok neki. Mert ő mondta hogy minden rendben lesz, támogatott engem még akkor is mikor tényleg elkezdtem komolyabban gondolkozni a halálon. Ő beszélt le a hülyeségekről és mindig mellettem állt.

Viszont mostanában azon veszem észre magam hogy egyre többet gondolok rá és sokáig nézem mikor órán vagyunk. És azt akarom hogy velem legyen. Beszélgessünk mint régebben. Nem tudom mi ez de... kicsit mérges vagyok hogy csak úgy szó nélkül lelépett és másokkal barátkozik helyettem. Gondoltam hogy ez azért van mert kezdek vissza esni és nem mondhatom el neki mert már nem beszélünk olyan sokat egymással...


Nem tudom mi lehet amit érzek. Csak hála vagy másként tekintek rá?

15/L


2017. márc. 10. 20:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!