Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani facebookon hogy a chat ablakban ne lássam ha valaki elérhető?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy számítógépen hogyan tudom azt beállítani hogy ne legyen számomra látható az ha valaki elérhető vagy sem, ne jelenjen meg a chat ablakban. Régebben ki lehetett kapcsolni a chatet bizonyos emberek számára, mostmár eza funkció megszűnt és nem tudom van e más mód erre
2017. márc. 10. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nekem még mindig meg van ez a funkció...
2017. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
meg tudod mondani esetleg hogy hol? Ahol volt : beállítások, további beálíltások->chat kikapcsolása, ott már csak vagy minden ismerős számára tudom ki-be kapcsolni
2017. márc. 11. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
érdekes mert nekem is ott van és én tudok választani hogy hogy akarom kikapcsolni.. esetleg próbáld meg, hogy ki jelentkezel face-ről és újra be... jobb ötletem nincs :/
2017. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!