Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki látta a SKAM-ot (norvég...

Aki látta a SKAM-ot (norvég sorozat) annak mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

#sorozat #norvég sorozat
2017. márc. 11. 17:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%
Mindenképpen érdemes megnézni. Egy rész 15-50 perces, én egy hét alatt végignéztem. Nem muszáj sorrendben nézni az évadokat, én úgy néztem de amúgy mindegy. Amerika is feldolgozza majd a történetet, bár pont az a jó benne, hogy nem tipikus amerikai tinisorozat, hanem emberibb az egész. Emellett olyan témákat dolgot fel, amik sokakat érintenek.
2017. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom:))

És az Amerika változat mikorra várható?

De amúgy én a szereplők miatt szeretem, szóval kíváncsi vagyok, hogy kik fogják alakítani majd.

2017. márc. 12. 13:39
 3/12 Nesty válasza:
67%
Lesz amerikai változat? Nem is tudtam :O De amúgy én nagyon szeretem ezt a sorozatot, és annyira sajnálom, hogy ilyen rövid részei vannak :( A szereplők fergetegesek, és annyira élethű és valódi az egész, teljesen a helyzetükbe tudom képzelni magam. MÉG TÖBB RÉSZ KELL <3
2017. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen*_*
2017. márc. 13. 19:53
 5/12 anonim válasza:
100%

Legeslegjobb sorozat!! Harom nap alatt neztem meg a harom evadot, evadrol evadra egyre jobb a sorozat! Nekem a harmadik evad annyira tetszett, hogy mar haromszor megneztem ^^

Alig varom mar a negyedik evadot (aprilis vegen, majus elejen kezdodik), kivancsi vagyok ki a foszereplo :)

2017. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Juuj köszönöm szépen:))
2017. márc. 14. 16:50
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Úgy érzem én vagyok az egyetlen egy fiú itt, aki válaszolni fog.

Első évad bejött. Újdonság volt, nem az a tipikus love sztori, érezhető volt, hogy itt nem lesz happy end. A karakterek szerethetőek voltak (a lányok), mindegyiknek volt egy normális jelleme.

Aztán jött a második évad. Na, itt óriásit esett a sorozat színvonala, már végig se néztem ezt az évadot. Már érezhető volt, hogy nem tudnak mit kezdeni a hirtelen népszerűséggel a készítők, emiatt az összes klisét ellövik és megölik az egész sorozatot. Most komolyan kinek az ötlete volt a Wilhelm&Noora kapcsolat? Pont amiatt tetszett az első évad, hogy nem klisés tinisorozat, erre előveszik a legnagyobb klisét, ami létezik az ilyen típusú sorozatokban. Most komolyan van egyetlen egy normális feminista a sorozatok világában, erre kicsinálják a karakterét azzal, hogy Wilhelmmel hozzák össze? Azzal a Wilhelmmel, akit az előző évadban úgy építettek fel, hogy neki a nők csak trófeák. Dafuq? De most komolyan: dafuq? Ennyire nem volt már ötletük a készítőknek?

A harmadik évadban inkább bele se kezdtem a második évad után, ha már normális hetero kapcsolatot nem tudtak rendesen ábrázolni.

Pedig nem lennének tehetségtelenek a készítők, a Faházas, kabinos, horroros hangulatú rész mestermű lett (nem egyszerű nézőként mondom ezt, médiában dolgozok), így mégjobban bosszant az, hogy milyen irányba ment a sorozat.

Ha a negyedik évad Vilderől vagy Sanaról szól akkor azt még megnézem, feltéve, ha azt se szúrják el, mint a második évadot.

2017. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4. évad: Sana :))))))))))))))))))))))
2017. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na, ez legalább jó hír a sorozattal kapcsolatban. Az már nem, hogy az utolsó évad lesz és egy évadnyi esélyük van visszahozni azt a szintet, amit az első évadot jellemezte.
2017. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Közben, ha valakinek kell úgy a trailer, hogy nem visszafele játszódik az írjon egy e-mail privátba és elküdlöm (megcsináltam videóvágó programmal).
2017. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!