Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmix, vagy kaparós?

Tippmix, vagy kaparós?

Figyelt kérdés

Úgy adódott, hogy az évek során felhalmoztam 5-10-20 forintosokban majd 7ezer forintot (külön gyűjtöm őket, hogy ha kell, legyen... lett :D), s arra gondoltam, hogy mivel jórészét úgy se használnám el hétköznap (hanem csak gyűlne tovább), MNB-ba meg lusta vagyok elvinni egyszerre, hogy akkor 'eljátszom'.

Korábban csináltam már ilyet, és akkor 200ft-s kaparósokat vettem 10-20asokból, de ott persze csak a játék ára jött vissza általában (néha mondjuk 200ból 300 vagy 500, de az eléggé ritka).

Most arra gondoltam, hogy talán eltippmixelem, az végül is 'szórakoztatóbb', és jobban tudom befolyásolni a kimenetet (azaz nem tök random, hogy nyerhetek-e).

Ti melyiket választanátok? Vagy esetleg valami C megoldás? ( de maradjunk a realitás talaján, ebből az apróból semmiféle gyűjtéssel nem lesznek tízezrek :D)


2017. márc. 12. 11:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!