Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixben jártas ember...

Tippmixben jártas ember eltudná magyarázni hogyan kell ezt játszani? Milyen kaparós sorsjeggyel érdemes játszani amivel nem csak pénzt lehet kidobni hanem nyerni is lehet kisebb nagyobb összegeket?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármit csinálsz tisztázzunk valamit: A tippmix és a kaparós sorsjegy 2 külön dolog. Még az egyiknél valószínű hogy a Bayern München megveri a Hinterhücken B csapatát addig a kaparós sorsjegynél ez koránt sem biztos hogy nyersz valamit.

Ez olyan hogy van 100 sorsjegyből 20 amivel kb visszanyered a pénzed, 1000-ből 10 amivel többet nyersz mint a sorsjegy ára.

2013. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

???

A Tippmix az sportfogadás.

A kaparós sorsjegynek ehhez semmi köze.

A Tippmixben általad megválasztott sportesemények kimenetelére fogadsz. A sorsjegyben pedig csak a szerencse számít, ott nem választhatsz semmit.

2013. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként kaparós sorsjeggyel nem érdemes játszani, mert hosszútávon mindig csak veszteni fogsz.
2013. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és hogyan kell pontosan mixet játszani? kerestem játékleírást de nem találtam sehol. Tudom hogy fogadni kell csapatokra pl foci,tenisz.. de nem tudom hogyan kell pl a szorzót egyszerre mennyi a minimális fogadási licit ( darab számra gondoltam)
2013. jan. 16. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A szorzo azaz oddsz mindig attol fugg hogy mekkora eselye van az adott tippnek. Azaz egy valoszinubb fogadas kevesebbet hoz mintha eltalalnal egy meglepetest. Ha pl a Jjuventus jatszik a pescara ellen akkor egy juve gyozelemre kb 1.2x-es penzt fizet, egy meglepetes pescara ggyozelem viszont 4x-es penzt is hozhat.

Ha tobb meccset jatszol 1 szelvenyen akkor az oddszok osszeszorzodnak, pl 2 2x-es oddszu meccs 4X-es penzt hoz.

2013. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!