Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Követtem el büncselekményt?!

Demény Adrian kérdése:

Követtem el büncselekményt?!

Figyelt kérdés
A story lényege h hangosan beszeltuk haverral ketten, ugy hogy a rendorok is hallottak hogy akar hanyszor bejovunk pestre orrokke megbuntetnek vkit a heveri korunkbol. Hangosan viccelodtunk h egy levego vetel 10 ezer, pisiles 20 ezer. Az ugyben a csavar az az h az eggyik intezkedo rendorrel feljelentett mar becsuletsertesert. Kovettem el barmit is, hangsujozom haverral beszeltuk ketten?

2017. márc. 12. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem

hisz szabad orszagban elunk, ahol szabad velemenynyilvanitas van


de javitsatok ki ha tevedek

2017. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szólás szabadság van ilyet nem tehetnek
2017. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez a helyesírás szerintem önmagában bűncselekmény.
2017. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azert a kérdést megértetted ;)
2017. márc. 12. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem teljesen értem. Hol történt mindez, mit kerestek ott a rendőrök, miért intézkedtek, kivel szemben intézkedtek, továbbá kétlem, hogy a szátokat még egy bazzmeg sem hagyta el.
2017. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A rendorseg melett volt a kocsma ahol voltunk penteken . engem mik bezart a kocsma , leigazoltattak . Adataim egy feher papirra feljegyeztek, mondvan h le kerdezik nem e koroznek . Masik gyereket megbuntettek 2o ezerre, es ekkor kezdunk el viccelodni , hogy mindenert megbuntettnek orokke , monvacsinalt indokokkal. Ha kocsival vagyunk , ha gyalog. Es mar nagyon idegesitő , es erezheto h mindig arra varnak h valamiert megbuntetthessen .
2017. márc. 12. 21:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Az eggyik rendorrel most lessz targyalasom . igazoltatott ocsem meg 10 meterre melette megakartak verni , az meg engem igazoltat , meg pskoltatja ki a penzt a tarcambol . Ekkor tiszta ideg voltam , es montam neki h te csicska huszforintoa. De az tavaly volt
2017. márc. 12. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kell beugatni a rendőröknek?
2017. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Őszintén. Eléggé elvesztettem a hitem a rendőrséggel kapcsolatba. Olyan ügyben emeltettek vádat ellenem amihez semmi közöm. Ráadásul érezhető hogy örökké csak arra mennek hogy megbírságoljanak.
2017. márc. 16. 05:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendőrrel szemben szép lehetsz, de okos nem. Ha megadod neki a tiszteletet, ő is megadja neked. Ha pofázol, úgyis kitalál valamit. Ez ennyire egyszerű. Érdekes, engem többször elengedtek úgy, hogy meg is büntethettek volna. De megadtam a tiszteletet és nem kamuztam, valószínűleg ennyi. Ti meg pofáztatok, és példát statuáltak a többiek előtt is. Ha nem tennék, még jobban csorbulna a rendőrség szerintem sem túl nagy tekintélye.
2017. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!