Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűncselekményt követtem el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűncselekményt követtem el? (A többi lent! )

Figyelt kérdés
Voltam egy prostituáltnál és szexeltünk,viszont a csókolózást és a kebel szexet nem vállalta,viszont én erőltettem és csókoltam,pusziltam a melleit.Ő ellenkezett,de mivel én 180 centi vagyok,ő meg 160 cm,ezért nem tudta magát megvédeni.Bűncselekményt követtem el?

2012. nov. 15. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a prostituált hamarabb követett el bűncselekményt, mint te..
2012. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
miért?
2012. nov. 15. 16:35
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy feljeletett ezert, szoval nincs min aggodnod.

Ha annyira akart volna ellen tudott volna ällni

2012. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

De hát a prostituáltság alapból törvénytelen, nem ?

Biztos egy k*rva bemegy és kockára teszi azt, hogy őt is megbüntessék, mert valakivel durvábban k*rt...

2012. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És hogyan állt volna nekem ellen,ha 180 cm vagyok is kigyúrt.:D
2012. nov. 15. 16:40
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem követtél el semmit. De máskor ne legyél eröszakos mert megjelenhet két háromajtos szekrény megmutatni neked, hogy mi a tisztelet? Beszéld meg elöre, hogy mit szeretnél és ahhoz tartsd magad.
2012. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A kebelszex nem az, amikor csókolod a melleit, hanem az, ha a szerszámodat oda dugod a mellei közé és úgy élvezel el.


Egyébként, ha akar, feljelent.

Bármiféle szexuális erőszakoskodás nemi erőszaknak számít.

Akkor is, ha prostituálttal műveled.

2012. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"És hogyan állt volna nekem ellen,ha 180 cm vagyok is kigyúrt.:D"


Az izom mindentől megvéd?

[link]

2012. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogy äll ellent ? Öcsem a szerszämod benne van a csajban, csak megörölgeti kezzel a golyoidat osztan nehzhetsz kifele az ablakon xD
2012. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha fel akarna jelenteni egy prostituált a rendőrségen valakit azzal, hogy a pasi orvul megcsókolta őt aktus közben, maximum azt érné el, hogy az egész őrs hetekig rajta röhögne. De most komolyan, szerinted nem hangzik bizarrul? :D


Amúgy a kebelszex tényleg nem ez. Vagy azt is megcsináltad vele, mellbe dugtad rendesen? ;)

2012. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!