Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szombathyelyi HBSZ utazások?

Szombathyelyi HBSZ utazások?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem , fel is vettek (9.nek) így előzetesben. Voltam nyílt napon, és felkeltette az érdeklődésemet ez az utazásos dolog (Brüsszel,London,Párizs) , azt szeretném megkérdezni, hogy ez hogy működik? Mármint ki mehet? Egy adott osztály (angolos pl.) vagy bármelyik osztályból/szakból a jobb tanulók, vagy hogy van? Mekkora összeget igényel?

2017. márc. 13. 17:40
 1/1 anonim válasza:

Szia! :)

Nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdésed, de azért leírom, mert én pont most voltam.

Minden második év szeptemberében szoktak menni diákok (általában februárban kezdik el szervezni, tájékoztató, hogy milyen programok lennének, és mi nagyjából mennyibe kerülne).

Bárki jelentkezhetett, viszont nem olcsó mulatság, amit be kell fizetni, az valamivel több, mint 100 000, ezen felül még ugye kell költőpénz, illetve 7 fős mobil házakban főztünk este, előre kaptunk egy listát, hogy mit érdemes ehhez vinni (pl. tészta, bolognai szósz stb.), összességében 200 000 alatt nem nagyon áll meg szerintem.

Viszont ha van rá lehetőséged, mindenképpen menj el, mert nagyon jó! :) Ha van még kérdésed, írj nyugodtan!

2017. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!