Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha lennének ilyen olcsó állami csoportos utazások? Elsősorban propagandacélja lenne a dolognak, de kevés pénzből láthatnád a világot.

Figyelt kérdés

Tehát lennének állami utazási irodák, ahol le lehet foglalni egy ilyen utat. Mondjuk 3 nap London. Hozzírnának egy csoporthoz és megmondanák, hogy mikor és hol van találkozó. Be kell fizetni egy elég magas letéti díjat is, amit csak akkor kapsz vissza, ha az utazáson az előírt módon viselkedtél.


A megadott időpontban találkozol a csoporttal a Liszt Ferenc repülőtéren. A túravezető becsekkoltatja a csoportot, átmentek az ellenőrzésen, felszálltok a gépre.


Megérkeztek Londonba. Útlevélellenőrzés után a túravezető mindenkinek beszedi az összes iratát és elrakja magához, hogy nehogy valaki "kint felejtse magát." Elmondja, hogy állandóan a csoporttal kell maradni, az utazási iroda által kitalált programokon kell résztvenni. Ha nem engedelmeskedsz, repül a letéti díj.


A túrán megnézitek London nevezetességeit, a Buckingham Palotát, a Big Ben-t stb. A túravezető végig arról beszél, hogy Magyarország milyen sérelmeket szenvedett el Angliától a történelem során, megemlíti, hogy Anglia az Antant tagja volt, hogy az angol társadalom milyen korrupt és dekadens, hogy Magyarország milyen jó hely Angliához képest, és mennyivel jobb vezető Orbán Viktor az angol miniszterelnöknél.


Ha megpróbálsz helyiekkel beszélgetni és akármit vásárolni, nem pedig azokkal beszélsz és azt eszed amit a túrán adnak neked, bukod a letéti díjat.


Hazaúton amikor a pilóta bemondja, hogy Magyar légtérbe ért a repülő, a csoport közösen rázendít a Himnuszra és kis zászlócskákat lenget. Ha nem csinálod te is, bukod a letéti díjat.


Ha lennének ilyenek, te részt vennél rajta? Mit gondolsz az ötletről?



2016. okt. 5. 16:41
 1/10 Gotland ***** válasza:
95%

Néha olyan érzésem van, hogy Habony egy ideje beregisztrált gyakorikerdesek.hu-ra, és elmebeteg ötleteit először itt teszteli úgy, hogy kiír egy ilyen kaliberű kérdést.


"Ha megpróbálsz helyiekkel beszélgetni és akármit vásárolni, nem pedig azokkal beszélsz és azt eszed amit a túrán adnak neked, bukod a letéti díjat. "


Ha engem kérdezel, én a letéti díjjal vernélek agyon. Azt szólnám hozzá. - és még finom voltam, meg nőies.

2016. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

'A túravezető végig arról beszél, hogy Magyarország milyen sérelmeket szenvedett el Angliától a történelem során'


Hmmm, akkor az utazásokon végig történelmi sérelmekről hallunk majd? Hát ez marha jó....

2016. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
És ezek mik? Mindenkinek beszedik az iratait, senki nem mehet sehova, senkivel nem beszélhet, csak a csoporttagokkal... Hol a fütyimben vagyunk, Észak-Koreában?
2016. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, légy szíves, nyugtass meg, csak trollkérdés az egész és nem gondolod komolyan :)
2016. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Kamionos vagyok kedves gyermekem. Naponta látom a világot és még nekem fizetnek érte napi 18 ezret. Ha van néhány szabadnapom szerinted majd leszek olyan hülye, hogy az olasz riviérán töltsem ahelyett hogy otthon lennék?
2016. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Másnak is van olyan érzése, a kérdező épp most röhögi magát halálra a monitor előtt?
2016. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legutoljára akkor volt ilyen érzésem, amikor először találkoztam az interneten fellelhető mérhetetlen butaság és sötét műveletlenség jeles képviselőivel. Azóta már tudom, hogy jelentős részük tényleg komolyan gondolja...
2016. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. a Kádár rendszerben ment így. Én általában nem megyek csoportos utazásra, szeretek a magam ura lenni, utánanézek, lefoglalom neten ami kell, ha eljön az idő beülök a kocsiba (jobb szeretek autóval nyaralni mint repülni) és nem kell senkihez alkalmazkodnom.


De értem a kificamodott iróniádat egyébként.

2016. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Naponta látom a világot és még nekem fizetnek érte napi 18 ezret."


Gyengécske firmánál nyomod, kolléga.

2016. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát mivel "OLCSÓÓÓÓ", meg spórolni lehet vele, gondolom nagyon sokan részt vennének ilyen és még ennél nagyobb marhaságokban is.
2017. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!