Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a lentebb leírt 2...

Mi lehet a lentebb leírt 2 álom jelentése?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 hétben volt két fura álmom. Az elsőben azt álmodtam, hogy felébredek és egy lány (közeli ismerősöm a valóságban) van előttem, kikelek az ágyból, megfogja a kezemet és elmegyek vele valahova, és álmon belül összejövünk.....a másik is hasonló, csak ott egyből úgy kezdődött, hogy mentünk csoportosan valahova (ő egy másik lány volt, akit nem nagyon ismerek), megálltunk valahol és elindultunk visszafelé, de akkor már megfogtuk egymás kezét. Itt is álmon belül jövünk össze... Mivel a két álom hasonló, csak a személyek nem ugyan azok, ezért nem tudom, hogy mit jelenthet. Ha valaki tudja, hogy körül belül mit jelenthet és le is írja, annak előre köszönöm a válaszát

2017. márc. 13. 17:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!