Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még esélyem így a Karinthy...

Van még esélyem így a Karinthy Frigyes Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Az írásbelimet nagyon elrontottam, 62 pontot értem el, úgy, hogy még volt bennem kb 20-25 pont... A hozott pontjaim 47, szobelimet is nagyon elrontottam, 28 pontom lett... Összesen 137 pontom van, ami nagyon nagyon kevés. Az ideiglenes rangsoron viszont a német kéttannyelvűn 167. vagyok, és azt írták, hogy az előző évek tapasztalatai alapján a 200-250-nél rosszabb helyről is jutottak már be erre a szakra. Ilyenkor is a ponthatár dönt, vagy inkább az, hogy hányan esnek ki előlem? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. márc. 15. 10:36
 1/3 anonim válasza:
Az dönt, hogy hányan esnek ki előtted. A korábbi években azért 160 pont körül kellett, hogy valaki bejusson a németre. Valamint 100 körül volt az ideiglenes rangsorban az utolsó felvett sorszáma. Ha ez még nem elég rossz hír, akkor az idén 36 helyett csak 30 diákot vesznek fel erre a tagozatra.
2017. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Igaza van az előttem szólónak. A 200-250-es számot csak biztatásnak írták (mese). Nézd meg a fennti linken látható számokat, azok az igazak.

Sajnálom. Szerintem nincs sok esélyed.

2017. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tavaly a 102.-et vették fel utolsónak
2017. júl. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!