Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A teafaolaj valóban penetránsa...

A teafaolaj valóban penetránsan büdös, dohos szagú?

Figyelt kérdés

A napokban Pécsett a Barbakán gyógyszertárban vettem a párologtatóba teafaolaj aromát. Hazaérve gyanútlanul belecsepegtettem a párologtatóba. Valami borzalmas élményem lett. Szoba olyan szörnyű szagú lett, mint egy szellőzetlen büdös, dohos, penészszagú pince. Azonnal kinyitottam mindent, kereszthuzatot csináltam, hogy ettől a bűztől megmeneküljek.

Másnap visszavittem a gyógyszertárba és mondtam az eladóknak, hogy szagoljanak bele, ezt adták el nekem teafaolaj címén. A beleszagolás után mondták, hogy nincs evvel semmi baj, mert a teafaolajnak ilyen szaga van. Még engem néztek hülyének, mondva, hogy biztosan nem vettem még soha teafaolajat és nem tudom, hogy ilyen szaga van. Erre odaadtam, hogy itthagyom, használják egészséggel.

Szerintem ha használják, akkor hetekig nem megy be egy vásárló se a bűz miatt.


2017. márc. 17. 15:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit a pontosítás kedvéért,hogy márc. 14-én délután 3 óra körül vásároltam az "aromát".
2017. márc. 17. 15:59
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Pedig a teafaolaj ilyen büdös .. Miert veszel MEg vmi olyant amiről nem tudsz semmit? Es még le is járattad magad.. Nem baj legalább jót szórakozhattak rajtad
2017. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tévedsz, utánanéztem mielőtt megvettem.

A forgalmazó honlapján az illatáról írják, hogy "fűszeres,kámfor jellegű, eukaliptuszra emlékeztető illatú"

Ezért is vettem meg, mert az eukaliptusz olaj illatát kedvelem.


Javasolt felhasználása közül említik a párologtatóba cseppentést.


Javaslom Neked is, hogy olvasd el az alábbi cikket mielőtt ilyen válaszokat írogatsz.


aromax.hu/hu/termekeink/reszletek/teafaolaj/

2017. márc. 18. 05:08
 4/6 anonim válasza:
Én jó ideje használom pattanásra, arckrémbe/testápolóba, párologtatni. Elég erős illata van, és a párom szerint tényleg dohos szagú...szerintem nem, és valami csoda amit művelt az arcommal! 3 félét használtam eddig (Aromax, Tebamol, DM-es teafaolaj), mind ugyanolyan illatú volt, talán az aromax kicsit intenzívebb!
2017. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jól beégetted magad!

A teafaolaj büdös !

2017. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bunnygirl12 válasza:
Te idiota. 😂🤦🏼‍♀️
nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!