Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álljunk meg egy pillanatra...

Álljunk meg egy pillanatra mondjunk köszönetet a fülhallgatoinknak amiert segit kizarni a hulye embereket körülöttünk Adjunk halat a fülhallgatoinknak hogy sigitenek figyelmen kivul hagyni a sok hülye embert?

Figyelt kérdés
Ezt àt tudjatol írni mind a2.?

2017. márc. 17. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem pontosan mi is a kérdés?
2017. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Miért kellene halat adni egy fülhallgatónak? Amúgy igen, át tudjuk írni, akkor értelme is lenne, de minek?
2017. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

öh... szerintem még ha át is írjuk az egészet, akkor sem lesz értelme. bár a helyesíráson segíthetnék...

Rendesen: Álljunk meg egy pillanatra, és mondjunk köszönetet a fülhallgatóinknak, amiért segítENEK kizárni a sok hülye embert körülöttünk. Adjunk halat a fülhallgatóinknak, amiért (a hogy ide nem értelmes. hacsak nem a "sigitenek" helyett segítsenek - et írsz) segítenek figyelmen kívül hagyni a sok hülye embert. PONT

"Ezt àt tudjatol írni mind a2.?" ezt sajnos nem tudom mire vélni, de ha már voltam olyan kedves, és leírtam neked a "helyes" változatot, igazán elárulhatnád mire kell szerencsétlen fülhallgatódnak halat ennie. mert tudtommal (javíts ki ha tévedek) a mai modern fülhallgatók már képesek hal nélkül is működni :D

2017. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. amúgy minek tetted ki kétszer a "kérdésedet"? egy ilyen óriási mondanivalójú "kérdésből" szegény Gyakori egyet is alig bír el ... :(
2017. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es, tévedsz. ennek átírva sincsen értelme :D
2017. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mondjuk köszönetet a fülhallgatóknak, hogy EGY hülyét bezárt, bár igaz, hogy gyakorizni még tud. :D
2020. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!