Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rá estem erőböl a biciklim...

Rá estem erőböl a biciklim vázára a nemi szervemmmel! Most ha megfogom fáj es nagyon felek! 12/lány Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor bicikliztem és feláltam a bicón, akkor történt az hogy elszakadt a láncom. És az egész testerőmmek ráestem a biciklim vázára a nemi szervemmel. Meg csak 12 vagyok és nagyon felek hogy most mi legyen. Anyumnak nem mondtam el, nagyon nem is szeretnem mert az ilyen dolgokat nehezen kezeli. De mikor ez történt elkezdett bennem kattogni az hogy most mi van ha ettől nem lehet gyerekem meg ilyenek.

Tudom ez butaságnak tűnik de mivan ha...?



#nemi szerv #baleset #mit tegyek? Bicikli
2017. márc. 18. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak el kéne mondanod, vagy ha nem is neki, legalább egy felnőttnek akiben nagyon, nagyon megbízol. Ebből bárni lehet, lehet hogy csak most fáj egy kicsit aztán elmúlik, de lehet hogy komolyabb bajok is vannak. Ha napokig nem múlik el, beszélni kéne egy orvossal.
2017. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Azt hiszem, hogy megvan a második legritkább női név, a Béla után.
2017. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyudnak miért nem mondod el?

Orvosnak?

Mi honnan tudjuk? Ha megvizsgálnánk meg pedofilok leszünk.

Jobbulást, szerintem nem lesz bajod!

2017. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez velem is megtörtént, én akkor lehettem 6-7 éves. Nagyon rossz volt, de semmi nem lett belőle. Amúgy külső részt ütötted csak meg, a gyerekcsinálós részek bent vannak :)

Zárd be az ajtót majd és tükörrel nézd meg magad, van-e esetleg véraláfutás, bedagadt-e valami. Ha igen, én elmesélném anyukámnak, hogy megütötted magad és fáj. Ha nem érzel semmi különöset, várj 1-2 napot és nézd meg újra, hogy érintésre fáj-e. Ha kevésbé fáj, akkor semmi teendő nincs, minden rendben. Amúgy ugyanolyan mintha bárhol máshol ütötted volna meg magad (abban az esetben ha nem látsz elváltozást)

Nyugi :)

2017. márc. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt,szerintem csak a csontod ütötted be, nem hinném,hogy nagyobb bajod lesz tőle. Pár nap,és elmúlik.
2017. márc. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne fogdosd. Jól beverted a csontod, majd elmúlik.
2017. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Penns válasza:
Én tesin estem még régen rá a cipőm sarkára ugyanígy vagyis összecsuklott a térdem és bevertem elég erősen. Vérzett is de semmi bajom ninvs azota se! Ne aggódj minden renben lesz
2020. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!