Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha 165...

Szerintetek normális ha 165 cm vagyok 15 évesen (lány)?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik lány nagyobb nálam .. Ezek szerint kicsi vagyok?
2017. márc. 12. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
165 centi nem kicsi,teljesen átlagos magasság. Jó magasakkal járhatsz egy osztályba. Hasonlóan vagy mint én voltam az én osztályomba is minden lány 170 felett volt még én 164.
2017. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg 158 cm magas vagyok és 29 éves. :) Igen, én alacsony vagyok. De szoktam mondani a jóból kicsit adnak.:) Így legalább bármekkora magassarkút felhúzhattam életemben, soha nem voltam magasabb egy pasinál se.:)

165 cm-es magasság teljesen átlagos még felnőtt korban is. Amúgy a magasság csak és kizárólag genetikai dolog. Ha csak 145 cm magas lennél ennyi idősen, na ott már lehetne gyanakodni, hogy gond van. De 165 cm magasság még felnőtt nőnél is teljesen rendben van.

2017. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én meg 25 éves "férfi" létemre 158 centi vagyok...
2017. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:)
2017. márc. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!