Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az utóbbi napokban...

Mit tegyek? Az utóbbi napokban rengeteget ettem és rengeteget híztam is.

Figyelt kérdés
Tehát felvázolom a helyzetet: Alapjáratom sosem voltam fogyókúrán, mert mindig sportoltam. Aztán különböző okok miatt abba kellett hagynom és így 4 hónapon keresztül aligha sportoltam bármit is, viszont többet ettem. Leginkább este, a napi kajaadag teljesen jó volt, de este hihetetlenül sokat magamba tömtem, volt hogy 3 kiflit és 3 bacont megettem fél tízkor. Ezeket képtelen voltam kiküszöbölni, mindig megfogadtam hogy holnap nem teszem és a kajálások elött is próbáltam visszafogni magam, volt hogy az eset megtörténése után meghánytattam magam, hogy ne legyen már még több a kajaadag. Most összeér a combom úgy, hogy ezelött abszolút sosem volt ilyen, a fenekem sokkal nagyobb lett, a hasamra is jött úszógumi és az arcom kerekebb lett. Elkezdtem ismét sportolni (heti 4x5-7 km és 1 aerobik) de nem javult semmi. Jelenleg 55kg vagyok és ősszel 49-50 voltam. Nem vagyok túl magas ezért ez soknak számít. Mit tegyek??? Nagyon kétségbe vagyok esve :( Nyáron a jelenlegi testemmel nincs az az isten, hogy strandra merészkedjek :(

2017. márc. 18. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A mozgás segíteni fog,de nem azonnal.

A vacsi adagokat pedig felejts el,mert ha sokáig így fogsz étkezni,nem csak a túlsúly/alakproblémák fognak előjönni. De gondolkozz el,hogy miért ettél ennyit? Mert lelki problémák,stressz is állhat a hátterében. De egy tuti,ne egyél ilyen későn ennyit. Fejben döntsd el/írd papírra,hogy mi a célod,s kezd el! Mert neked így nem jó,akkor most van az idő,hogy változztass.Pozitívan!

:)

2017. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!