Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a kemtrél? Nem tudom...

Mi az a kemtrél? Nem tudom hogy kel irni de halóttam eröl a kemtrél nevü dologról hogy ez azt jelenti hogy a csikok az égen amiket edig azt hittem hogy a repülök huznak valojában mérget spricelnek ránk az égböl. Kik csinálják ezt és miért?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Édesanyád csinálja, mert menthetetlenül ostoba vagy és így akar megszabadulni tőled.
2017. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PresidentEvil ***** válasza:
77%

.

A chemtrail-elmélet lényege, hogy a zsidók (más vélemények szerint a földönkívüliek, esetleg földönkívüli zsidók) már megint el akarják pusztítani az emberiséget, mert csak, és ehhez többek között azt a megoldást választják, hogy a polgári repülésben világszerte dolgozó több tízezer pilótát, reptéri műszaki személyzetet és szinte mindenki mást is beavatnak egy "szupertitkos" tervbe, amiről több tonnányi anyag van fent a neten, így csak annyira titkos, mint a rántotta receptje.


Ezek a "beavatottak" mindenféle mérgező anyagot szórnak ránk a levegőből, amit kondenzcsíknak álcáznak. Szerintük ez egy nagyon ravasz módszer, valójában feleslegesen túlbonyolított és megbízhatatlan, ráadásul hatástalan is, mert már évtizedek óta csinálják és ennyi idő is kevés volt ahhoz, hogy elpusztuljunk.


Röviden: baromság. De szerintem tudod te ezt...

2017. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!