Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Miraculous karácsonyi külön...

A Miraculous karácsonyi külön kiadásának lessz magyar szinkronja?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 18:07
 1/6 N4K4i ***** válasza:
Szerintem hogyha eddig nem volt, akkor nem látom nagyon nagy esélyt, hogy lesz.
2017. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia

Lehet hogy igazad van de talán egy halvány kis esélyt látok arra hogy idén karácsonykor fogják leadni mert ha most adták volna ki akkor olyan február környékén lett volna disneyn és lehet úgy gondolták karácsonykor kéne leadni a karácsonyi epizódot

2017. márc. 20. 20:09
 3/6 N4K4i ***** válasza:
Erre én is gondoltam igazból. Hát, hogyha tényleg így tervezik, akkor reménykedjünk, hogy a 2.évadban nem lesz semmi olyan nagy változás, ami után feltűnne, hogy a karácsonyi rész előtte jött ki. :)
2017. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Shanghai részről nem tudsz valamit hogy kb mikorra jöhet ki?
2017. márc. 21. 08:32
 5/6 N4K4i ***** válasza:

Sajnos a pontos megjelenésről még nincsen semmi információ, de van egy olyan sejtésem, hogy a halloween-i rész még biztos idén fog megjelenni, de a Shanghainak pedig fontos tartalma lesz ( a promo posztert nézve) és talán aszerint fog megjelenni, ahogy előrehalad a történet a 2.évadban - például a Méh szuperhős megjelenése után.

De természetesen ez csak az én véleményem, ez nem biztos.

2017. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most olvastam hogy nem májusban lessz a 2.évad premiere hanem nyár végén vagy ősz elején úgyhogy magyarországra kb ősz végére vagy tél elejére érkezik meg :(
2017. márc. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!