Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még nem voltam Csillagponton,...

Még nem voltam Csillagponton, és most szeretnék menni. Hogy szokott zajlani?

Figyelt kérdés

Főleg azt nem tudom, hogy kell-e előre jelentkezni, vagy olyan mint egy fesztivál: odamész, és helyben veszel belépőt.

És lenne még egy kérdés: Szerintetek érdemes társasággal menni, vagy egyedül is jó?



2017. márc. 19. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Előre kell jelentkezni, majd ha meghirdetik és megvenni a belépőjegyeket.


Igen, érdemes társasággal menni. Egyedül nem biztos, hogy jó, lehet furán fogod magad érezni a sok ember között.

2017. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 23. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyben is lehet általában, de sokkal drágább (helyben lehetett 2013-ban naponta hosszabbítani is a jegyet, ha nem végig vettél, de így drágább volt).


A legolcsóbb minél előbb megvenni a belépőket.

Nem tudom, most hogy van, szerintem a hivatalos honlapot lesd!


Anno én egyedül mentem és kicsit magányos voltam, bevallom. Nekem 2-3 nap kevés volt vadidegenekkel barátkozni, ráadásul olyanokkal, akik társasággal mentek és a sajátjaikkal voltak elfoglalva leginkább.


Nekem a Cseh Tamás dalok éneklése tettszett a kötetlen zenés programok között. Ill. komolyzene, ami szintén jó volt. Az esti disco része nagyon nem tetszett (minden este volt 8-tól).

Az önismereti labirintus is jó volt.

Ill. volt pl. videojáték függők "konferenciája", ami vicces volt, beültem, de nem élveztem annyira, mivel nem vagyok benne, negyedét alig értettem, amiről ott szó esett. :-) Kvázi "szakmáztak" a srácok/lányok, pl. Cs-ről, hasonlókról. :-)


Szóval nem az "ártatlan szüzek" tábora a Csillagpont, de ez nem is baj. ettől függetlenül sok áhitat alkalom és közös Istentisztelet is van, ill. különböző egyházi énekek közös éneklése, ez is tettszett.


Pál Feri előadásai is mókásak és szórakoztatóak voltak.


A sátorhely sajnos Mezőtúron (2013) elég koszos volt (ennek oka egy rockfesztivál, ami közvetlenül a Csillagpont előtt leledzett). A helyi lakóknak is pont elege lett a tömegből és a zajból, szóval ezt akkor mellészervezték kicsit.

Remélem Debrecenben minden OK lesz.

2017. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor, én voltam pl. a SZIN-en, ami egy egészen más könnyűzenei fesztivál, a SZIN durva egy Csillagponthoz képest. Csillagponton nincs semmi alkohol, nem szemetelnek a fiatalok, nem dohányoznak, stb... és a hangosabb programok is kimerülnek a 20:00 - 22:00 közötti táncos diszkóban/koncertben. Általában mindig van egy - két ismertebb könnyűzenei fellépő a zárónapon (ilyen Kiscsillag, Quimby, 30Y szintű).
2017. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!