Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levágassam a hajam?!?

Levágassam a hajam?!?

Figyelt kérdés

Kb.vállig érő a hajam és mindig összekötve hordom és nagyon zavar már mindíg a mosás,meg minden nagyon erős szálú és dús

Ezért mindíg vasalni kéne én meg lusta vagyok ehez ezért hat úgy döntöttem hogy le szeretném vágatni olyan nagyon rövidre hogy fel van nyírva csak félek hogy nem állna jól :( mit csináljak??


14/L



2017. márc. 19. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk helyetted eldönteni.
2017. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2*Sü ***** válasza:
0%

Én férfi vagyok. Fiatalabb koromban rövid hajam volt. De mivel nagyon erős hajam van, így mindig csak a gond volt vele, hajlamos volt össze-vissza állni, és nem úgy, ahogy szerettem volna. Meguntam és megnövesztettem, arra gondolva, hogy a hosszabb haj nehezebb, így nem fog a hajam mindenfele állni. Így sokkal kezelhetőbb, igaz a hajmosás hosszabb folyamat, de nem váltanék vissza.


Szerintem ne vágasd le. Egyrészt lehet úgy is lesz vele legalább ennyi macera. Meg a rövid haj kevésbé nőies.


Vasalni is felesleges. Miért kellene? Azért mert nem egyenes a hajad? És? Akinek meg egyenes haja van, az hullámosítani akar.

2017. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem, vagasd!

Ha azt szeretned jobban fog ugy tetszeni, a te dontesed

Mar esetleg le is vagattad?????

2017. márc. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Vágasd le teljesen géppel, tüsire vagy kopaszra :) vagány és kényelmes :)
2017. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!