Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Nagyon fáj a hasam. Mit...

SOS! Nagyon fáj a hasam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsi,gondolom rengeteg ilyen kérdés volt már. Ma megjött de most 10szer annyira fáj mint máskor :( a nospa ami eddig mindig jól használt most egyáltalán nem segít. Tettem magamra meleg vizes palackot és jobb. Viszont suli lesz holnap és be kell mennem, ott meg nem feküdhetek palackkal a hasamon... Mit tegyek holnap suliban,meg most hogy kicsit enyhüljön a fájdalom? 12/l

2017. márc. 19. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár fiú vagyok, de sztem írasd ki magadat az orvossal, és várd meg, hátha jobban leszel.
2017. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És mindegyik napon szokott fájni ameddig megvan? Tartsd magadon a meleg vizes palackot egész nap aztán meglátod, hogy holnapig hogy fog alakulni. Ha reggel felébredsz és fájni fog, akkor vegyél be gyógyszert és várd meg, hogy hat-e és ha nem akkor nyugodtan szólj anyukádnak vagy apukádnak, biztosan meg fogják érteni :)
2017. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anyukám tudja,de azt mondta hogy tök mindegy hogy otthon vagy iskolában fog fájni. Csak ha nem megyek iskolaba lemaradok,pótolni kell meg pont kedden megyünk versenyre. Most edzésre sem tudok menni. Mindig is fájt ha megvolt, de most sokkal jobban. Nospából esetleg vehetek be 3 db tablettat?
2017. márc. 19. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!