Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most biztos jó néhányan...

Most biztos jó néhányan hülyének fogtok nézni de, lehetséges, hogy varázserőm van? Többi lent!

Figyelt kérdés

Azt hiszem sellő vagyok! Tudom, hogy butaságnak hangzik, de én hiszek benne! Eleinte én is úgy voltam vele, hogy hülyeség, de kimentem (tökre szélcsend volt) és elkezdtem "forgatni" a kezem és mozogtak a faágak, de csak az a faág, amit én akartam "irányítani". Segítsetek légyszi, mert teljesen össze vagyok zavarodva, egyik pillanatban úgy érzem, hogy valami varázserőm van a másik pillanatban meg azt hiszem, hogy húúú....De hülye vagyok, hogy hiszek ilyenekben. Vagy ha nem is vagyok sellő, de valamilyen varázserőm van! (Szerintem) 13/l

Ui.: Légyszi kíméljetek meg az alábbi választóktól:te hülye vagy! Hány éves vagy, 5? Menj dokihoz!



2017. márc. 19. 16:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nincs varázserőd. A faág a szél miatt mozgott
2018. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem napszúrást kaphattál.
2018. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Te bolond vagy! Hány éves vagy 4?Menj doktorhoz! 😂
2018. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!