Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most biztos jó néhányan...

Most biztos jó néhányan hülyének fogtok nézni de, lehetséges, hogy varázserőm van? Többi lent!

Figyelt kérdés

Azt hiszem sellő vagyok! Tudom, hogy butaságnak hangzik, de én hiszek benne! Eleinte én is úgy voltam vele, hogy hülyeség, de kimentem (tökre szélcsend volt) és elkezdtem "forgatni" a kezem és mozogtak a faágak, de csak az a faág, amit én akartam "irányítani". Segítsetek légyszi, mert teljesen össze vagyok zavarodva, egyik pillanatban úgy érzem, hogy valami varázserőm van a másik pillanatban meg azt hiszem, hogy húúú....De hülye vagyok, hogy hiszek ilyenekben. Vagy ha nem is vagyok sellő, de valamilyen varázserőm van! (Szerintem) 13/l

Ui.: Légyszi kíméljetek meg az alábbi választóktól:te hülye vagy! Hány éves vagy, 5? Menj dokihoz!



2017. márc. 19. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A sellők nem a vízben élnek?
2017. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Direkt odaírtam, hogyha nem is sellő, de varázserő tuti!
2017. márc. 19. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Rendben van. Szerintem menj és tanulj inkább. Főleg a matekot javasolnám.
2017. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
*válaszoktól
2017. márc. 19. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is érzed szerintem, hogy hülye vagy, de külön kikötöd, hogy erre nehogy felhívjuk a figyelmed. :D Most akkor mit vársz? Ne írj privátot, kiírom én ide is a véleményem.
2017. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: világosan leírtam, hogy mellőzzük ezeket a válaszokat! A mai emberek már olvasni sem tudnak...
2017. márc. 19. 16:55
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

A következő linken találsz szakértől segítséget a problémádra.

[link]

2017. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen megértelek. Én egy animágus vagyok. 2 éve jöttem rá..épp sétálgattam amikor átváltoztam egy sivatagihollóképű sivatagi rókává. Nem volt egyszerű elfogadni...

A tanácsom: Ne nézz több H2o mesét és szólj a szüleidnek hogy kezeltessenek.

2017. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs varázserőd és nem vagy sellő. Fogadd el magad embernek, mert az vagy.

Ui. Amúgy sztem hallucináltál.

2017. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DaniDolog válasza:
Én nem nézlek hülyének. Tény, hogy sokan annak tartanak, de az emberi agynak nem fedezték még fel a legtöbb tulajdonságát. Lehet van abban valami, amit állítasz.
2018. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!