Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene nekem vki az angol...

Doresz299 kérdése:

Segítene nekem vki az angol házimban? Az a feladat h írjunk előnyöket és hátrányokat a falusi és a városi életről. Írnátok néhány angol mondatot nekem ezekről?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

For example, I prefer village life than city life is: 1.Peace - If come out of your home even in daytime. Rarely you will hear bike or car noise.

In city, please don't ask for it. Even at night 1.00am, streets full of bike, car sounds


2.People - In village, everyone will be your relative in some or the other way. They are all true and kind.


7. Last one - If you met with an accident in city, no one will bother you. You have to help yourself. They will be shouting at you to leave way for them.


3.A city has local laws while a village does not; it is administered by a parish council and is a part of a town.


Simple: Village people lead a tension free life if they get to eat food three times a day and shelter

City is life is hectic. Expectation from life are too high and complicated


Tessék 5p alatt megvolt.

2017. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!