Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Részletesen leirnátok a...

Részletesen leirnátok a véleményeteket Draco Malfoyról?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Sokáig nagyon nem volt szimpatikus. Főleg, mert ok nélkül piszkálta a főhősöket. Kihasználta Piton igazságtalanságait - lásd amikor Hermionénak fogat növeszt. Gondolkozás nélkül ítélte meg diáktársait, csak a vér tisztasága döntött nála. Agresszivitást alkalmazva tartotta szolgaként Crakot és Monstrót, fenyítéssel édesgette őket magához. Akkor értettem meg mindezt, amikor kiderült róla, hogy az apja Voldival cimborál, hogy miként bántak szülei Dobbyval, az nekem kimutatta, hogy milyen közegben nevelkedett, és bizonyos viselkedéseire választ adott. Persze nyilván az is zavarta őt, hogy Harry egy seb miatt és egy átok miatt - amibe ő tényleg nem tett erőfeszítést - lett híres, kapta a "kiválasztott" nevet. Szeretett volna a középpontba kerülni, szerette volna, hogy ha már a családi körében nem, hát itt a Roxfortban nagy figyelemben részesüljön. De mivel Harryvel egy évfolyamba került, nem rá, hanem Harryre központosult a figyelem a tanárok és a diákok részéről egyaránt. Hiába küzdött a figyelemért, jó tanulással nem múlotta felül Pottert. Így a rongáláshoz, piszkáláshoz és gonoszkodáshoz folyamodott. Ezzel valamelyest kiteljesedett vágya; mindenki felfigyelt rá, de nem úgy, mint hősre, hanem mint rongáló elvetemültre.

A könyvek végére egyre tisztult a személyisége, kezdte belátni hibáit, és kezdett rájönni arra, hogy ezzel sokkal jobban fogják őt tisztelni. A szülei is jobban figyeltek rá, Harryék is védték őt. A kedvenc részem vele az, amikor a futótűzben segítségért kiabál. Mert ez számomra azt jelentette, hogy mégsem gondolja azt Harryékről, hogy szívtelen gonoszok, hanem bízott abban, hogy segítenek neki. Ezzel nálam lerótta bűneit...

2017. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. a hatodik részig utáltam őt, de szerintem alapjában csak egy kissé érzékeny fiú, aki nagyon fére lett nevelve.

Egyébként jó tanuló ( na ige, eléggé nyalizik a tanároknak, ami szerintem undorító ) és tehetséges is, különben nem tudta volna megjavítani a volt nincs szekrényt. Az, hogy előszeretettel alázza meg a többi diákot és főnökként tartja magát számon, nem meglepő, mivel a családjába ez a módi.

Viszont szerintem ő nem velejéig gonosz, mint Voldemort. Dumbledort sem volt képes megölni, pedig még csak nem is kedvelte.

2017. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Igazából előttem már leírtak mindent, én annyival kiegészíteném, hogy én már az első könyveben imádtam Draco-t. :D

Nem tudom, a negatív szereplők nagyrészét valamiért szeretem.

2017. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Én is már az első résztől kezdve kedvelem Dracot. Valami nagyon megfogott a személyiségében. nekem is, mint az előző válaszolónak általában ,,bejönnek'' a gonosz szereplők. Mellesleg a filmben irtó jól néz ki.
2017. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
82%

Én nagyon imádtam mindig is....

Igazából a legfőbb oka az,hogy hasonlítok ra személyileg.

Ugye valaki írta,hogy félrenevelés miatt olyan amilyen amúgy érzékeny(vagy hogy mondjam)típus hisz Dumbledort se tudta megölni.

En is félre vagyok nevelve ezért bizonyos helyzetekben iritalo és hát ilyen kötekedő tudok lenni,de emellett nagyon érzékeny.

Soo ezért nagyon attudom érezni a helyzetét.

Tehát nekem mindig ő volt és lesz a fav.😚😚

2018. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
81%
+velem is így volt hogy 5.-és koromba és én is így változtam valahogy meg...
2018. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!