Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhanyagol az apám. Mit tegyek?

Elhanyagol az apám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyunk gazdagok... Apámmal élek, pontosabban nevelőapámmal. Hétfőtöl egészen szombatig dolgozik. Mire megkapja azt a pár forintot, az elmegy tartozásokra/csekkekre... Én sajnálom őt, de azt nem veszi észre hogy nekem kevés az a pár óra amit vele töltök. De csak úgy nem akarom a pofájába vágni, hogy LEGYÉ' MÁ' TÖBBET VELEM! Nem tudom mit csináljak :( őszintén már az öngyilkosság is megfordult a fejemben, de tudom hogy még előttem van az élet és nem szabad feladni!

Hogy tudnám tudatni ezt vele? ( 16/F )



#Apa - fia kapcsolat
2017. márc. 22. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szoval a neveloapad halalra dolgozza magat minimumberert, te meg otthon vered 16 evesen a farkad es hisztizel, meg a szerencsetlen neveloapad "pofajarol" beszelsz, koveteloznel, ahelyett, hogy keresnel egy diakmunkat, hogy segits annak, aki a belet kidolgozza erted - vagy legalabb otthon megcsinalnal dolgokat, hogy legalabb ebben segits neki...

Onzo, hisztis kis f%sz vagy.

2017. márc. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!