Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen xenon szettet tegyek a...

Barbadossa kérdése:

Milyen xenon szettet tegyek a kocsiba?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gyárilag van benne,akkor olyat. Ha nincs, akkor semmilyet.
2017. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:

Hallottál erről a rendeletről?

"A világító és fényjelző berendezésekben, csak a berendezés típusára előírt műszaki jellemzőkkel rendelkező izzólámpát szabad használni."

2017. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért van az, ha az ember feltesz egy kérdést, senki nem arra válaszol? Ismerem a jogszabályt és teljesen körüljártam már a témát a neten. Tapasztalatok alapján szeretném megtudni, hogy melyiket érdemes megvenni. Nem gondolnám azt, hogy a vadi új vetítőlencsés autóm bárkit is jobban vakítana, mint amit egy foncsoros húsz éves kocsiba rakott bármilyen led vagy xenon. De mitől is vakítana? A fókusza ugyan ott van, mint a halogén izzónak csak a fényforrás erőteljesebb a vetítőlencsében lévő árnyékolás pedig a vetített képért felelős. Tehát a vetített kép nem tud megváltozni csak lényegesen erősebb lesz. Most lehet jönni azzal, hogy akkor miért nem gyárilag kértem ledet. Azért mert 500e többe került volna és ha garancia időn túl elromlana, akkor se szeretnék ekkora összeget kifizetni. Tehát olyan 40e körüli szettet keresek, ami 55w-os megbízható és jó tapasztalatokat tudtok mondani róla.
2017. márc. 25. 06:47
 4/7 anonim válasza:

Attól függ, miylen foglalatos lámpád van, útólagos xenon szettet be tudsz építeni. :)


Vakít, hagyjatok már...

Nekem h1-es lámpába van xenon izzó, és nem vakít senkit, jól kell beállítani és kész! Vetítőlencse, szart se ér, szokott szembe jönni vetítőlencsés kocsi, legtöbb esetbe majd megvakulok, ennyit a vetítőlencséről... :)

2017. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha leírod a foglalatod típusát, linkelek neked egy olcsó de jó szettet 10-15 ezer körül van amit használok


Előző voltam.

2017. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! H7 foglalat van benne.
2017. ápr. 5. 06:11
 7/7 anonim válasza:

Én innen rendeltem, színhőmérsékletet megtudod választani.

[link]

2017. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!