Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy külföldi hogyan szerezhetn...

Egy külföldi hogyan szerezhetne állást Magyarországon?

Figyelt kérdés
Van valahol Magyarországon valami, ami (vagy akik) segítik a külföldiek munkavállalását Magyarországon? Már nem is tudom, hány helyen elutasították az ismerősöm, pedig egyszerűen annyira lelkes és okos ember. A legtöbb helyen azért utasították el, mert nem EU-s polgár. Hogyan találhatna így munkát? Vagy hogy sikerülhetne vízumot szereznie?

2017. márc. 24. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarul tud? Mihez ert amugy?


Amugy nem teljesen ertem, miert kene az allamnak tamogatnia a kufoldiek munkavallalasat, amikor a sajat allampolgarai kozott is sok a munkanelkuli meg kozmunkas.

2017. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

5 nyelven beszél felsőfokon, magyarul egyelőre alapfok és középfok között megy neki. Eddig tolmácsként dolgozott, de volt tapasztalata hotelben és magántanárként is.


Persze, tudom, hogy sok a munkanélküli, de ez nem hiszem, hogy azt jelentené, hogy ne adjuk meg a lehetőséget azoknak a külföldieknek, akik megbízható és jó tudással rendelkeznek és nyitottak Magyarország felé. Ilyenkor aztán tényleg érzem, hogy mennyire nem szeretem ezt az országot sajnos. :(

2017. márc. 24. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, ha nem EU allampolgar akkor munkavallalasi engedely kell neki. Azt meg akkor kap ha van allasa...


Mindenhol a vilagon igy mukodik, te sem mehetsz pl. az USAba dolgozni csak ugy.

2017. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez itt Magyarország, és a bevándorlók elveszik a munkát. Állítólag.
2017. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!