Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit bánnátok a legjobban, ha...

Mit bánnátok a legjobban, ha reggel arra kelnétek fel, hogy a 16. században vagytok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül mondjuk a 16. században, de valahol 1000 és 1900 között, persze ez egyértelműen csak egy fikció. De mégis, ha ez lenne és csak úgy kerülnétek vissza, ahogy lefeküdtetek egy pizsamában vagy akármiben. Mit bánnál a legjobban, az eddig leélt életedben? Vagy ebbe úgy egyszerűbb bele képzelni magad, hogy mit csinálnál akkor, ha már gyerek korodba megtudtad volna, hogy 30 évesen vissza fogsz kerülni a múltba? Kíváncsi vagyok egyes emberek válaszára, remélem sokan válaszoltok!

2017. márc. 26. 00:42
 1/9 anonim válasza:
Attól függ, meddig?Örökre?Ideiglenesen? Egy pár évig?
2017. márc. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen életed végéig visszakerülsz aztán ott kell már leélned az életed.
2017. márc. 26. 00:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy se latinul, se ómagyar nyelven nem tanultam!

Ha háborús időszakba pottyannék, akkor azt, hogy nincs béke.

Hogy nem tudok lovagolni és nem értek a lovakhoz (bár lóra úgysem telne egy pizsamával).


Ha megtudnám?

Alapítanék egy focicsapatot a 16. sz-ban.... :-)

És lefektetnénk a modern labdarúgás alapszabályait!

Most komolyan, pallosjog jár a pizsamához?

2017. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hasonlókra gondoltam én is, nekem még olyan dolgok jutottak eszembe, hogy miért nem tanultam fizikát, meg különböző tudományokat, mert hát tudom, hogy van elektromos áram, meg Edison majd fel fogja találni az egyen áramot, utána Tesla a váltó áramot, de ha bele ástam volna magam, akkor ezeket én is feltalálhattam volna. :D
2017. márc. 26. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Bánná a fene az internetet.

Korom legnagyobb varázslója lennék :-)

2017. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Bánnám, hogy nem én vagyok Bill Gates.

Mert bizony Windows nélkül boldogabb lenne a mai világ...

2017. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a Mac, Linux. Bánnám, hogy indulás előtt nem frissítettem a legújabb disztróra...
2017. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Azt hiszem, ha pizsamában visszakerülnék a középkori pl. Európába, ha nem is a batmanes pizsi miatt, de a festett szőke hajam és a tetoválásom miatt, szerintem, jól megkínoznának, majd elégetnének. Pláne, ha még a jövőt is megemlítem. :D


Azt hiszem, azt bánnám a leginkább - ha mégis életben hagynának -, hogy nem látom azokat, akiket szeretek, nem tudok hajnalig beszélgetni senkivel, mert az engem foglalkoztató témák nagy részéről nem tudja ott senki, hogy eszik, vagy isszák, nem tudnám fenntartani a higiéniám - mások sem -, amire elég hárklis vagyok, és nem járhatnám be a világot, mert lassú a közlekedés.


1900 körül már más a helyzet, akkor csak a szeretteim hiányoznának, mondjuk, szerintem azzal lennék elfoglalva, hogy kibékítsem a német császárt és Viktóriát...


Azt hiszem, ha már kezdettől tudom, hogy 30 évesen visszakerülök a múltba, baromira értékelem a körülöttem élőket, és belehúzok, hogy elérjem az itteni álmaimat/céljaimat ennyi idő alatt. Rengeteget tanulok, mármint tényleg extrém sokat, mert utána lehet, hogy nem kerül könyv a kezembe, plusz.... megtanulok rendesen főzni. :D


25/L

2017. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Delfinbálna válasza:
én azt bánnám, hogy engem is elégetnének egy kereszténységet félreértő szekta, amit egyháznak neveznek és hiába lennék okos, máglyára, oszt kész! (nő vagyok ÉS "boszi" ugyanis :D) véleményem van etc... mert ember is vagyok... de az a komment is nagyon tetszik, aki azt mondta, hogy simán ő lenne a legnagyobb varázsló.... mentalista :D hahhaaa ;)
2019. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!