Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le lesz fordítva a Solomon's...

Mumus56 kérdése:

Le lesz fordítva a Solomon's Perjure?

Figyelt kérdés
Vagy legalább olyan fordítok akik talán leforditják....

#magyar #Korea #filmek sorozat #kdram #a forditás
2017. márc. 26. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mivel nem aratott valami nagy sikert, sőt! A várt nézettség tizedét sem hozta össze. Egyszerűen nem elég népszerű ahhoz hogy az olyan országokban ahol ilyen kis arányú az ázsiai doramák iránti rajongók száma (Magyarországon arányaiban tekintve kevesen vannak), megérje belefektetni a rengeteg munkát.
2017. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem tervben van lefordítani:)
2017. márc. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket :)

2.kommentelő: Úristen tényleg?! Most legszívesebben a nyakadba ugranék. Az első komment után elszomorodtam, de utána feldobtad a napomat. És mikorra tervezed? Nem akarlak sűrgetni. Neked is biztos van dolgod :) esetleg megadod az e-mail címed vagy én adjam meg, és ha elkezdenéd lefordítan írnál? :)

2017. ápr. 2. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!