Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogy van a sorrendje a...

Kinek hogy van a sorrendje a Star Wars filmekkel kapcsolatban? Melyik tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Az én sorrendem:

1 sithek bosszúja

2 zsivány egyes

3 ébredő erő

4 birodalom visszavág

5 klónok támadása

6 új remény

7 jedi visszatér

8 baljós árnyak


Ha meg van "erőd" akkor légyszi írd le a véleményed a sorozatokkal kapcsolatban (klónok háborúja, lázadók)


Válaszokat köszönöm!


2017. márc. 26. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. birodalom visszavág

2. új remény

3. jedi visszatér

4. sithek bosszúja

5. baljós árnyak

6. klónok támadása

7. éberdő erő


zsivány egyes - még nem láttam, csak belenéztem a camos verzióba


A klónok háborújából 2 évedott láttam és tetszett. A Lázadókból kb 6 rész, a klónok háborúja jobb volt, de ez is elment.

2017. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A sorrendemet nem mondanám, mert kb ugyanaz mint mindenkinek


Sorozatokról annyit, a Clone Wars nekem nagyon tetszett, bár az utolsó 2 évadot nem láttam, jó történetek, jobban megismerhetünk több karaktert, szóval tényleg jó kis sorozat volt. A Rebelst nem néztem, csak a fénykardpárbajokat láttam, de azok szánalmasak voltak, mintha egy lassított felvételt néztem volna még Ahsokánál, Vadernél is + maga a grafika sem tetszik, túl gyerekes, + a fénykardok is túl vékonyak, ,stb stb történetről nem tudok mit mondani, mivel nem nézem, de ahogy olvastam, elég nagy baromságok vannak benne (Thrawn visszahozása és ezzel megalázása, mondjuk ilyen a Clone Warsban is volt Bane visszahozásával, ja, meg Malachor visszahozása)

2017. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. Egy újj remény

2. A birodalom visszavág

3. A jedi visszatér

4. A sith-ek bosszúja

5. Zsivány egyes

6. Az ébredő erő

7. A klónok támadása

8. Baljós árnyak

2017. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

1. Rouge One

2. Birodalom visszavág

3. Sithek bosszúja

4. Jedi visszatér

5. Baljós árnyak

6. Új remény

7. Ébredő erő

8. Klónok támadása

.

A Clone Wars nagyon tetszett a rengeteg új karakter és történet miatt, bar igaziból Akkor vált az egyik kedvenc sorozatommá, mikor Maul visszatért. 10/8

A Lázadók is jó. De nagyon sok hibája van. Nagyon rosszul vezetik a karakterek történetét. Pl.: Maul vagy Ahsoka vagy az inkvizítorok storya. Javarészt kitöltő részekből áll.

De ha meg jó egy epizód akkor az nagyon jó. 10/6

2017. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Birodalom visszavág

2. Jedi visszatér

3. Ébredő erő (kövezzetek meg, de nekem tetszett :D )

4. Sithek bosszúja

5. Zsivány egyes

6. Új remény

7. Klónok támadása

8. Baljós árnyak


Az előzményfilmekből amúgy borzasztóan hiányoltam, hogy a háborúból gyakorlatilag semmit nem látunk, csak a legelső csatát a Geonosison, meg az egésznek a végét. Pedig még többször utaltak is rá, micsoda kalandokat éltek át, Obi-Wan és Anakin, amikből aztán a filmek semmit nem adtak vissza...

Szóval részemről egy kimondott áldás volt a Klónok háborúja sorozat, végre megkaptam amit hiányoltam :D Hitelesen mutatta be a háborút, nem arról volt szó hogy a klónok és a jedik a jófiúk, ezért mindenhol őket kell kihozni győztesnek, hanem érezhető volt a feszültség, volt tétje a harcoknak.

Külön tetszett, hogy már ismert karaktereket is megismerhettünk még jobban, pl Obi-Wan és Satine hercegnő féle szál.


A Lázadók sem olyan rossz, de van egy dolog ami borzasztóan irritál benne. A Birodalom fénykorában játszódik elvileg a történet, és a Lázadás hajnalán. És míg a Clone warsban is érezhető volt a nyomás amit a szeparatisták fejtettek ki a köztársaságra (pedig ott azért közel egyenlő erőkről beszélhetünk), itt ennek az érzésnek fokozottan kellene jelen lennie. Mint a Zsivány egyesben, azt látni hogy a lázadók tényleg az életükért küzdenek, és bizony a Birodalom gigászi árnyékában minden győzelemnek ára van.

Ehhez képest, hogy a főszereplő bandát minden helyzetből kihúzzák, sokszor olyan pancser bagázsnak állítják be a Birodalmat, amit szabályosan fáj nézni...

2017. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem:(a legjobbal kezdem):

1-birodalom visszavág

2-zsivány egyes

3-új remény

4-jedi visszatér

5-sithek bosszúja

6-baljós árnyak

7-ébredő erő

8-klónok támadása

2017. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ja a sorozatok:

1.the clone wars második fele(ez a legjobb)

2.rebels

3.TCW első fele

2017. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne megmondanom a sorrendemet, mert nagyon szeretem a Star Warsot, különösen az eredeti trilógiát. De azért összeállítok egy sorrendet, mert ráérek (visszafelé írom, úgy izgalmasabb):

8. A klónok támadása

7. Az ébredő erő

6. Baljós árnyak

5. A sith-ek bosszúja

4. A jedi visszatér

3. A birodalom visszavág

2. Zsivány egyes

1. Egy új remény

A TCW néhány epizódját láttam, de nem igazán érdekelt soha. A Rebelst nem nézem, de ha történik benne valami említésre méltó, és erről cikket írnak az interneten, akkor azt szívesen elolvasom. :-)

2017. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. márc. 30. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én sorrendem a következő:

8. Sithek bosszúja

7. Egy új remény

6. A klónok támadása

5. Baljós árnyak

4. A Jedi visszatér

3. Ébredő erő

2. A Birodalom visszavág

1. Zsivány egyes


A kialakult sorrendben az is közrejátszhat, hogy a Zsiványt csak pár hónapja láttam, és még friss az élmény.


A sorozatokról annyit mondanék higy a célközönségnek pont megfelelnek. Azokat viszont nehezen értem meg akik azt hangoztatják, hogy a TCW egy űrt töltött ki, mert a Klónok támadása és a Sithek bosszúja megjelenése közt sokkal jobban feldolgozták a háborút regényekben és képregényekben, feltámadt Darth Maul meg hasonló marhaságok nélkül.

2017. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!