Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Clone Wars vagy a Rebels...

A Clone Wars vagy a Rebels tetszik nektek jobban? Melyiket szeretitek jobban? Melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem a Clone Wars sokkal jobb!

2016. febr. 10. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal jobban tetszik a Clone Wars :) ha azt nézzük könnyebb dolguk is volt történetek szempontjából és nagyon jól kiegészítik az előzménytrilógiát. a Rebels is nagyon jó szerintem, csak egy Clone Wars után nekem kicsit kevés élményt nyújt
2016. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Clone Wars, bár annak is eltartott egy ideig, míg rendesen beindult. Annyi előnye van a Rebels-hez képest, hogy sokkal "szabadabb", azaz valamivel durvább dolgok is kerülhettek bele és Lucas is hozzájárult a pénzeléséhez. A Rebels-en látszik, hogy kevesebb pénzből gazdálkodik.
2016. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Clone Wars legalább izgalmas volt és kb több kis szálat is bemutatott. Igaz ezek csak 1-2 részes volt de legalább nem mindig minden részben ugyanazokat a szereplőket láttuk.
2016. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szabiw válasza:
A Clone Wars gyerekkorom kedvence ha lehetne elmennék lucas-hoz és elmondanám neki hogy folytassák ezt a sorozatot.
2016. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a 4.évadtól nézzük szerintem a tcw jobb,de csak egy hajszálnyival én mindkét sorozatot nagyon szeretem.

Elég gyerekesnek indult mindkettő,de a Rebelsben ez elég hamar meg is változott,ahogy a tcw-ben is a 3-4.évadtól kezdve.

Abban tényleg a the clone wars jobb,hogy ott jobban meglehet jeleníteni a vért míg a Rebelsben néha röhejesen próbálják rejtegetni a durvaságot,holott mindenki tudja miről van szó.

Azt mindenesetre nagyon sajnálom,hogy a tcw utolsó évadát nem csinálták meg,pedig szerintem az lett volna talán a legizgalmasabb :(

2016. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szabiw válasza:
Ha jól tudom petíciót indítanak hogy visszahozzák a swtcw-t. Aminek én nagyon örülök
2016. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én azon a véleményen vagyok, hogy mind a két sorozat tökéletesen hozza azt amire létrehozták. A tcw feladata hogy minél több karaktert bemutasson illetve felvázolni a klónok háborújának 3 évét.

A rebels pedig a lázadás hajnalát kell hogy bemutassa EGY lázadó sejten keresztül. Én mind a kettővel meg vagyok elégedve.

2017. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Cw sokkal jobb, mind animáció, sztori meg karakterek terén is..

De a rebels is nézhető azért, vannak jó részek, főleg amikben a régi karakterek bukkannak fel

Amúgy lehetne sokkal jobb is, csak a disney az egyel fiatalabb korosztályt célozta meg vele, ez nagyon látszik rajta, a készítőknek így nincsenek olyan lehetőségei mint cw-nél voltak

2018. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!