Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten hol van jó szerszám...

Budapesten hol van jó szerszámbolt?

Figyelt kérdés
Interneten nincs fent minden bolt. Obi, Praktiker azt gondolom hogy drága. Sok szerszámra lenne szükségem lakásfelújításkor. Pl csőfogóra, ütvefúróra, pillanatszorítóra, kőműves kanálra, spaknira, de jó lenne tudni hol vegyek alapanyagokat, vagy sima tiplit stb. Hát eléggé átfogó amit kérdezek, de tud valaki ilyen olcsó boltokat, ahol az ilyen szakik vásárolnak? Köszönöm :)

2017. márc. 26. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok annyira jártas a témában, de szerintem ezeket a dolgokat - jó minőségben - talán megéri kicsit drágábban venni, hiszen nem egyszer használatosak, sokáig tudod őket használni. Én a Praktikert tudom ajánlani, ott tudom hogy van törzsvásárlói kártya (az OBIval kapcsolatban nem vagyok jártas még ennyire sem), azzal kapsz valamennyi kedvezményt.
2017. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg direkte ellenkezőleg gondolom, hogy ezek a nagy áruházak a legolcsóbbak. Persze, ami van a Tescoban, az még olcsóbb.
2017. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben találtam az auchanban vésőt! Az pl. nagyon jó minőségű, és 800 Ft baráti ár érte! Talán kihagytam hol társasházi barkácsolásra kell a szerszámok, ezért nem fektetek bele többet. A munkámnál énis úgy vagyok hogy a legjobbat veszem meg, mert 10-20 évig is kiszolgál!
2017. márc. 28. 09:19
 4/5 anonim válasza:

Például itt: [link]


vagy itt: [link]

2017. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az előző vagyok még. A mi lakóhelyünkön lévő szerszámszaküzletben is elég sok "török"-ös termék található jó minőségben és jó áron.


Kisebb, helyi üzletekben, ahol adnak arra, hogy a vevők elégedetten távozzanak a boltból, ott lehet jobb minőségű és jobb áron is szerszámokat vásárolni.


Nagyobb áruházakban sokféle árucikk van, viszont elég nehéz kiválasztani a jó minőségű, megfizethető áru, használható terméket.


A kisebb üzletek általában csak olyan árucikkeket tartanak, amelyek már beváltak.

2017. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!