Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretnétek tudni, hogy...

Ti szeretnétek tudni, hogy mikor lesz utolsó napotok a Földön? Ha tudnátok hogy mikor haltok meg? És ha igen, akkor mit csinálnátok az utolsó napotokon?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó napomon megszöknék, olyan messze mennék ahova csak tudok és egyedül
2017. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok azt kihagytam hogy szeretném tudni
2017. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretném tudni, baromi rossz lenne.
2017. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném tudni.Utána biztos, hogy értelmetlennek ,fölöslegesnek érezném bármit csinálok.
2017. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PresidentEvil ***** válasza:
Szeretném tudni, jobban be tudnám osztani az időmet és tudnám, mit tervezhetek és mit nem. Az utolsó napomon valószínűleg nem csinálnék semmit, mert már mindent elintéztem és mindenkitől elbúcsúztam. Üldögélnék a kertben és iszogatnék, utoljára meghallgatnám a kedvenc lemezeimet és csinálnék magamnak egy nagy kazal sültkrumplit.
2017. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem szeretném tudni. Ha mégis tudnám, elvonulnék a gyerekkoromat jelentő nagymama vidéki házába, kiülnék a teraszra, mézes teát kortyolnék, gitároznék, zenét hallgatnék. És mindezt egyedül, mert félnék attól, hogy valamelyik szerettemmel együtt ér a halál.
2017. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!