Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen óramárkákat ajánlotok?

Milyen óramárkákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Férfi karórát vennék és nem tudom milyen márkák azok melyek időtállóak és megbízhatóak.


Hallottam titánium karórákról is, nem tudom mennyivel jobbak mint a többiek.


Mellesleg nem kell h az óra tudásilag a csillagokat lehozza nekem elegendő az h Analóg vagy Analóg/Digitális legyen, és egy dátum mutatása esetleg , de nem baj ha többet tud persze.


Limit: 150.000 ft



#márka #karóra #Milyen típusú
2017. márc. 29. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Japán vagy svájci!nezz szet mi a kinalat aztan valaszd ki!Azokkal nagyon nem lőhetsz mellé!Az ilyen gané divatszarokat meg mint pl a fossil/hilfiger meg tarsai jo messzire keruld el!
2017. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hala az egnek vegre egy komoly ember aki nem 10 K-ert akar szuper orat venni.Mivel nem irtad, hogy sportos vagy elegans legyen esetleg mindketto ezert az arert jo szivvel ajanlom a Claude Bernard vagy a Cover orait.Mindketto kozep kategoriaju svajci ora.Kezbe veve azonnal erzed a minoseget.Ha egy kicsit tobbet vagy hajlando adni es biztos vagyok benne,hogy igen akkor mar elerhetok a alabbi gyartok is: Louis Erard, Hamilton es a nagy kedvencem az Edox is.Ha ezek kozul barmelyiket megnezed biztosan bele szeretsz majd egy eletre szolo tarsad lesz.Sok skert.
2017. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!