Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen animéket ajánlotok? A...

Milyen animéket ajánlotok? A Death Parade-hoz hasonlóakat

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 13:30
 1/3 EmmerichB válasza:
100%

Elég egyedi anime, hogy őszinte legyen, ami hasonló lenne, nem nagyon fogsz találni. Ha nagyon töröm a fejem, akkor kettő anime azért eszembe jut, de azokról se mondanám, visszatudná adni a Death Parade hangulatát.


- Hell Girl 3 évados (Jigoku Shoujo).


- Requiem from Darkness (100 stories). 12 részes anime. Nálunk nem felkapott. Feliratot se találtam hozzá anno amikor néztem, úgy hogy marad az angol. Ettől függetlenül, ha jó az angolod kissanime.ru-n megtalálhatod. A képi világa elsőre furcsa és elvont, de hozzá tartozik az anime hangulatához.


Még egy anime eszembe jutott: - Mononoke. A képi világa ennek is kissé szokatlan elsőre, viszont szintén az anime elvontságához illik.


Nos ennyi, de mint említettem, olyat ami igazán hasonlítana a D.P.-hez nem nagyon fogsz találni.

2017. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg Angel Beast!, ez is a halál utáni életről szól.
2017. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Death Note talán... A sötét hangulat miatt, de egészen más
2017. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!