Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok tovább élni mit...

Nem akarok tovább élni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megint megakarok halni, teljesen elment az életkedvem, teljesen magányos vagyok, voltak céljaim, de már nem érdekel...

Nem akarom látni a világot, nem akarok senkinek megfelelni, egyszerűen utálom a fogyasztói életet. Nem érdekel senki és semmi, egyszerűen kiakarom örökké oltani az életemet... Sokat szenvedtem (nem írnám le, de közel 5-10 éves probléma) belefáradtam az életbe, teljesen kiégtem, teljesen kiszáradt az életem. Nem akarok orvoshoz menni, nem érdekelnek a lebeszélések stb....

Hiddjétek el, hogy nálam senki és semmi nem segít. Csak a halál!



2017. márc. 30. 20:00
 1/4 szántóvető ***** válasza:
ok elhiszem,de még előtted van úgy fél évszázad úgyhogy hajrá,kezdd el építeni az életed.
2017. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és miért nem tanulsz inkább a holnapi matekdogára?
2017. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elegem van mindenből és mindenkiből.
2017. márc. 31. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
"Elegem van mindenből és mindenkiből." nem tudom hány éves vagy! Ott van pl a 230V minden háztartásban.Kár reklámozni magad! Akinek komoly a szándéka megtalálja...
2017. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!