Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba...

Szerelmes vagyok egy lányba mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok nem volt még soha barárnőm és voltam mar szerelmes,de csak most érzem igazán szerelmesnek magam.

Nem vagyok nagyon népszerű az osztályba,de azert megprobalnam.

Egy olyan lanyba vagyok szerelmes akkivel pontosan év-re es napra is ugyan akkor születtünk.Félig szlovák vagyok és úgy tudom,hogy ő is az.Nem szoktunk beszélgetni max 1 héten kb 2-3 szót váltunk.Volt mar olyan,hogy azt mondta egy lany,hogy jolnezek ki. És nem tudom,hogy ő érez e irántam valamit néha egymasra nézunk,de akkor mind a 2-unk elnéz máshova.

Mint ahogy mondtam nem volt még barátnőm és nem merek oda menni hozzá és félek tőle,hogy elutasít vagyis attól nem félek csak attól,hogy mindenki azt mondaná,hogy jaj ... szerelmes ...be egésznap. Tudom nem kéne másokkal foglalkoznom,de azért remélem megértitek.

Mit tegyek vagy feletsem el ?


2017. márc. 30. 22:53
 1/2 anonim válasza:
Hello! Szerintem próbálj meg közeledni hozzá. Előszőr csak beszélgessetek, hogy mit szeret a másik, utána már találkozhattok baráti programokon. 1 hónap múlva írj, hogy mi van. Remélem segíthettem :)
2017. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönom,hogy segítettél közeledtem hozzá többet beszélgettem vele végül meg ismert es belem szeretett ő is.😊😊
2017. ápr. 18. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!