Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóval. Szerelmes vagyok egy...

Szóval. Szerelmes vagyok egy lányba, ő is szerelmes belém. Nekem kellene lépni, de egyszerűen nem merek odamenni hozzá, hozzászólni. Leblokkolok. Miért?

Figyelt kérdés
Szerelem, bátorság.

#leblokkolás #ha hozzám szól #nem merek odamenni.
2017. jan. 19. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert fiatal és tapasztalatlan vagy, egy fiatalnak sok ideje van, egy tapasztaltabb embernek kevesebb épp ezért nem is hezitál, ha máshogy nem megy igyál egy kis "indítót".
2017. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tapasztaltabb és idősebb! így akartam mondani!
2017. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Állítólag ez egy megtörtént sztori, hogy mikor még úgy házasították össze a fiatalokat a családok, volt egy pár, akik tényleg szerelmesek voltak, a családok közti megbeszélések viszont jó sok ideig eltartottak, és bizonytalan is volt, hogy tényleg beleegyeznek-e, ezek ketten meg csak vártak, és vártak, ahogy akkor ez szokás volt, egymástól jó nagy távolságra. Aztán végre mindenki beleegyezett az esküvőbe, és csak az után, a nászéjszakájukon találkozhattak ténylegesen. Állítólag annyira tisztelték, és szerették egymást, hogy a helyzettől, még mielőtt a kontakt létre jöhetett volna, nagy izgalmukban egyszerre kaptak szívrohamot. Halál vicces! De azt mondják igaz.


Ennek ilyennek kell lennie. Vállalnod kell azt a kockázatot, hogy esetleg ott áll le a szíved. Vagy csak pont akkor botlasz meg és a lábai előtt töröd ki a nyakad, esetleg félrenyeled a nyálad és megfulladsz. Igaziból lehet bármi, de az ilyesmiért érdemes meghalni.


De majd Fodor Ákos megnyugtat, mert neki igaza szokott lenni ilyen ügyekben: Kis-reneszánsz


Szerelemtől álmatlan forogtam

hajnalig - akkor

megszámoltam, hogy orrában két luk van.

Mosolyogtam és elaludtam.

2017. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!