Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készítsük ki a tanárunk...

Hogyan készítsük ki a tanárunkat idegileg?

Figyelt kérdés
Az van, hogy így nyolcadikban az eredeti osztályfőnökünk terhes lett, ezért kb október óta megkaptuk az infótanárunkat. Amikor az igazgató bemutatta, hogy ő lesz az, az egész osztály elkezdett tapsolni és tökre örültünk neki. Idővel rá kellett jönnünk, hogy egy idegbeteg, bunkó f**z. Elöször is: Utolsó évünk van és az előző ofővel már megbeszéltük, hogyan egy több napos osztálykirándulásra megyünk. Már a szállás megvolt stb. Eleinte ő is mondta hogy elvisz minket oda, majd egy hét múlva kijelentette, hogy nem visz el, és hogy végigkérdezte a tanárokat és nincs olyan tanár aki velünk el akarna menni kirándulni. Utólag tanároktól kiderült meg sem kérdezett senkit. Egyszer úgy jött be órára, hogy nem figyelt rá mindenki, becsapta az ajtót és azt kiabálta: "A f**zom ki van veletek." Egyszer kicsengetés elött 1-2 percel (nem volt több) felvette egy gyerek a kapátját, mert a székén volt és a táskáját is a vállára vette, majd mikor ezt a tanár meglátta, akkorát belerúgott az asztalba, hogy eltörött. (Fizetni persze nem fizetett, mert hát ő tanár és megteheti.) Folyamatosan arról beszél, hogy milyen szar az élet. Hogy a diákévek után már nem lesz életünk, nem leszünk senkik és arra bíztat hogy véletlenül se legyünk másak. Azt mondta egyszer egy lánynak, hogy ne lógj ki a sorból, mert ott csak a szenvedés vár ránk stb. Persze, elvigre az apple, facebook feltalálói is ott hagyták a sulit és "kilógtak" a sorból de áhh... Beszéljen csak le minket róla. A lényeg az hogy idegileg egy roncsá akarjuk tenni őt. Bármilyen tanács jöhet. Nem akarok olyanokat hogy: Ez nem szép dolog, akkor sem kéne stb. Van egy tesi tanárunk is. Ő is egy undorító személy. Ha már játéknál (igen, játéknal) nevetünk kiakad és ránk kiabál hogy itt jó kedvnek nincs helye. Ma pl tűzharcnál ki lettünk dobva, és egy osztálytárssal elkezdtünk pacsizgatni, énekelni, beszélni stb. Majd odahívott hogy miért játszok ilyet az óráján (undok, lenéző hangon), aztán itt nem hagytam magam és visszabeszéltem neki, ami annyiból állt hogy elmondtam a véleményem. Egy szaktanári figyelmeztetőt kaptam. (Uuuh mekkora büntetés). Őt is ki kéne nyírni idegileg. Mind a kettőből az egész osztálynak elege van és ha kell akkor az egész osztály kitervelne valamit, csak mit. Jöhetnek az ötletek. Az sem baj ha szaktanárit kapunk vagy egyest

2017. márc. 31. 18:04
 1/1 anonim válasza:

A helyzet az, hogy egy vagy több tanár kiidegelése nem szaktanári/egyes lesz, hanem igazgatói... tapasztalatból tudom. A mi osztályunk valamiért nagyon értett ehhez.

Meg egyébként, értem én, hogy szar nálunk is hasonló volt az egyik tanár, de mivel már nincs sok hátra a suliból nem fogtok kapni semmilyen új ofőt. Nem mondom, hogy nem lenne jó buli, csak éppen semmi értelme, mert csak rosszabb lesz, mivel biztos vagyok benne,hogy nem kaptok új tanárt. Próbáljátok meg a szüleitekkel megbeszélni, aztán ők fogjanak össze+ szóljatok a többi tanárnak (mindenkinek aki tanít titeket panaszkodjatok neki) + igazgató/igazgató helyettes... Ha mindenkinek elmondjátok a tanáriban ez lesz a téma (pletykások ám ők is) és számon fogják kérni... ettől valszeg fel megy benne a pumpa :) Sajnálom,hogy csak ennyivel szolgálhatok de a fent említettek miatt, tényleg nem valószínű,hogy elértek bármint is... :/ De azért drukkolok!

Ui: Bocsi, hogy hosszú lett :D

2017. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!