Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most költöztünk Marcelházára...

Most költöztünk Marcelházára (Szlovákia) kisgyerekkel. Mit? Hogyan?

Figyelt kérdés
Kétéves a kislányunk, és leginkább a rá vonatkozó dolgok érdekelnének. Nincs bejelentett lakcímünk itt (talán egy év múlva lesz), ettől függetlenül járhat ide óvodába? Nyilvántartásba tudja venni a gyerekorvos? Az ovi fontosabb, mert ha a gyerekorvos nem veheti fel, egy köpésre van Komárom, nem maradunk ellátás nélkül, de nem szeretném minden nap oda hordani oviba.
2017. ápr. 1. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi hamarosan a szomszéd faluba költözünk :) Úgy tudom, járhat gyerekorvoshoz, ha van és biztosítása, de ezekre a kérdésekre biztosan válaszolnak neked a Községi Hivatalban. Inkább ott érdeklődj vagy személyesen az oviban és az orvosnál. Ha nem is tudják, utána néznek, mi ilyenkor a teendő.
2017. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem tudom, van-e már biztosítása, mert az apja most kezdett el dolgozni, és nem tudom, hogy áll a papíros része a dolgoknak. Én még GYESen itthon, szóval nekem itt tuti nincs biztosításom.
2017. ápr. 3. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!