Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbüntethet Magyarországon a...

Megbüntethet Magyarországon a szlovákiai UPC?

Figyelt kérdés
Külföldön Szlovákiában UPC előfizetőként magyar személyi igazolványszámomat adtam meg,mikor felmondtam a szerződést 3 napon belül vissza kellett volna vinnem a routert.A szerződés részleteit akkor még nem ismertem,de módomban sem állt akkor visszavinni.Mivel nem tettem büntetést von maga után...

2017. jan. 28. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg.
2017. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De meg ám. Lopni Magyarországon is bűn. Mármint kicsiben.
2017. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem büntetést kell fizetned, hanem ki kell fizetned a vissza nem adott eszköz árát. Próbáld meg leadni a mostani lakóhelyed szertinti UPC ügyfélszolgálaton, hátha megoldható.
2017. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az eszköz ára 100 euró a büntetés pedig 160 euró.Szlovákiában van az eszköz és el tudnám juttatni egyik ismerősöm által.Szóval akkor azt mondjátok,hogy ha nem fizetem ki a 160 eurót akkor egy nap kopogtathatnak az ajtómon a szlovákok? köszönöm a válaszaitokat
2017. jan. 29. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a szlovákok kopogtatnak, hanem a behajtó, akit megbíznak - ez lehet magyar cég is. És egy jóval magasabb összeget fog követelni.
2017. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen,ez nekem is eszembe jutott.Azt hiszem érdemes lesz befizetnem mielőtt még tovább fajulna a dolog,ez az élet iskolája!Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2017. jan. 29. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha már édesanyád nem tanított meg arra, hogy ne lopj, akkor megtanít az élet.
2017. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lopni??? :D kell a himpilimpinek az a bélsáros "eszköz"...ott porosodik Szlovákiában, jo hogy nem dobtam ki pedig akartam...elég baj lenne ha ilyesmire rászorulnék...ez csak lustaság nem más, amit ma megtehetsz ne halazd holnapra ez a tanulság ;)
2017. jan. 29. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!