Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelem? 15/L

Viszonzatlan szerelem? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, úgy ismertem meg,hogy az anyja sulinkban tanár.. elkezdtünk 2016.03.06-án beszélni.. akkor még csak tetszett, egyre többet beszéltünk és teljesen belezúgtam. Azt hittem lehet barátságnál több is. 2016.07.20-án találkoztunk és mondta,hogy felejtsem el stb, mert nincs ideje kapcsolatra. Ha tudtam volna,hogy akkor ölelem utoljára soha nem engedtem volna el. Még mindig nagyon szeretem. Nem tudom mi tévő legyek. Erre van valami megoldás?
2017. ápr. 1. 09:04
 1/1 anonim válasza:
Hát nem tudom én a helyedben vagy megpróbálnám újra és újra vagy elfelejteném és keresnék mást.Én is voltam úgy hogy egy lánynak tetszettem de nem volt időm semmire. Jó mondjuk az a lány nem is tetszett. Figyelj ha megpróbálsz közelebb menni hozzá biztos hogy mond valamit ha tetszel neki.Sok sikert 14/F
2017. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!