Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nembirom mar. Mit tegyek?

Nembirom mar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek valakit, de teljesen elerhetetlen szamomra.Mit tegyek hogy el tudjam felejteni?

Elore is koszonom a segitsegeteket!:)



2014. szept. 19. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért elérhetetlen? (ha nem titkos , leínád?)
2014. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
leírnád*
2014. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Énis már voltam így.Megértelek téged.

A legjobb ha teljesen kizárod őt az életedből de legfőképp az agyadból.

Eleinte nehéz mert nagyon fáj,de idővel már jobban fog menni.Próbált másra hangolni a figyelmedet,pld munka,hobby bármi ami kizárja a gondolatokat a fejedből.

Én is annyira szerettem valakit majdnem minden nap ott volt a közelemben és ez volt a legrosszabb.Többször is úgy döntöttem hogy elfelejtem öt de nem ment mindig ő járt a fejemben nagyon fájt hogy nem lehettem vele nagyon hiányzott.

De meguntam belefáradtam hogy fojton láttam őt és szerettem de ő csak barátként tekintett rám.És amikor mindig enyhült a hiánya újra láttam és megint keztem beleszeretni.De ezt már nem akartam mert csak magamat kínoztam ezzel.

Azt montam most már tényleg elég ebből és nem találkoztam vele már.

Másra fordítottam a gondolataimat,és eggyre kevesebbet gondoltam rá.

Talán még teljesen nem felejtettem el,de már nem fáj a hiánya és nem gondolok rá.

De lehet ha újra látnám az nagyon fájna megint.

De nemakarom.

2014. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.2.:korkülönbség...

3.:Sok sikert az elfelejtéshez, és köszönöm szépen a segítséget, megpróbálom!

2014. szept. 20. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!