Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinál a eltűnés átka...

Krisztian2008 kérdése:

Mit csinál a eltűnés átka enchant?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 12:40
 1/3 anonim válasza:
21%
pontosan èn sem tudom, mert a régebbi minecraft verzióban mást jelentett, de a legújabb minecraftban az azt jelenti hogy ha megütsz valakit akkor az eltünik, (láthatatlanná válik mások elôtt, legyen az játékos, vagy bármilyen más entitás ezt a zombi, creeper, skeletonra értem. az új verzióban már úgy van, hogy ha megütsz valakit, akkor csakis te látod ôt, és senki más. ezért is az eltûnés átka.
2017. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VarSzagy válasza:
ha pl a tökre raksz 1 olyan enchantot és az adagolóba/kidobóba rakod és aktiválod a fejedre teszi de levenni nem tudod majd csak ha meghalsz
2019. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Üdv, én a Java Edition 1.16.1-es verzióval játszom, és ott például teljesen más. Onnan én úgy tudom, hogy most két varázskönyv van, ami átkot ad: a Bilincselés átka és ez az Eltűnés átka. Nem tudom, hogy a előbbiről már érdeklődtek-e más kérdésben, de mindegy. (Összességében privát itemeket hozhatsz létre velük.) Az Eltűnés átka (ezek szerint) most már korántsem olyan, mint régen. Ebben a verzióban ez az átok egyáltalán nem tesz láthatatlanná semmit. Csupán előnyt lehet belőle kovácsolni, ha multiplayer módban játszol, mivel ha pl. egy kardra teszed rá ezt az átkot és halálodkor elejted ezt a kardot, az ahelyett, hogy itemként megjelenne, helyette eltűnik, azaz mindenki számára megsemmisül és elérhetetlen lesz. Így más játékos vagy mob nem tudja megszerezni tőled, miután megölt, de utólag még te sem. A Bilincselés átka meg még nagyobb előny, mert ha ezt teszed pl. egy kardra, halálod után az inventorydban marad, így szinte nem tudja senki elvenni tőled, mert magadhoz bilincselted. Ez kicsit olyan, mintha a KeepInventory parancs vonatkozna rá. Állítólag egyáltalán nem is tudod eldobni, de ez nem 100%, vagy ha mégis eldobható és nem akarod, hogy más is megszerezze és az ő inventoryjába ragadjon, tartsd mindig magadnál, vagy ha nem kell, dobd inkább lávába vagy tűzbe. Utólag még azt szeretném mondani, hogy ha olyan itemet találsz, vagy elvarázsolsz, amin ez a két átok valamelyike van, sohasem fogod tudni leszedni róla őket, még a köszörűkővel sem. Remélem tudtam ezzel segíteni, és remélem, hogy nem tévedtem túl sokat. Én ezeket tapasztaltam ebben a verzióban.
2020. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!