Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mi lehet vele, de...

Nem tudom mi lehet vele, de féltem. Hova tűnt? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomról van szó, szombat este még nálam aludt, majd vasárnap reggel viszonylag korán (11 körül) leléptett innen, de egész nap elérhető volt még. Késő délután mondta, hogy szar kedve van, majd 8 körül, hogy ne haragudjak, de most nem tud írni, amire válaszoltam is, de ezt már nem látta, majd fél órával később törölte a facebook felhasználóját. Ráírtam egy közös barátunkra, hátha tud valamit, de nem, azt mondta, hogy nem kell parázni, ennyi bizalmat megérdemel. Telefonon nem elérhető, ki van kapcsolva. Lassan 18 órája nem elérhető és ilyet eddig még nem csinált. Mi lehet vele?

Tudom, hogy biztosat senki nem tud, de esetleg valakinek van elképzelése, hogy mi történhetett vele? Egy 16 éves fiúról van szó.



#barát #eltűnés #féltés #hirtelen nem lehet elérni
2017. febr. 6. 15:09
 1/10 anonim válasza:
Én biztosan nem tudnék nyugodt lenni, ha ilyen történne. A szüleit esetleg nem tudod elérni? Végső esetben oda is mennék a lakásához.
2017. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodom, hogy ha holnap estig nem kerül elő, akkor odamegyek hozzájuk. Sajnos nem tudom az anyukája számát, nekem is az volt az első ötletem, hogy felhívom, de eddig nem hittem volna, hogy valaha szükségem lesz a számára.
2017. febr. 6. 15:29
 3/10 anonim válasza:
Vezetékesük esetleg nincs? De pl a sulijában is tudniuk kell, volt-e bent.
2017. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vezetékesük nincsen és nem jönne ki érdekesen ha csak úgy felhívnám az iskoláját? (Tudom, hogy melyikbe jár, de az osztályát nem)
2017. febr. 6. 15:35
 5/10 anonim válasza:
Nem is tudom... gyerekként én se biztos, hogy felhívtam volna a sulit, de így szülőként, vén fejjel a világot is kiforgatnám a sarkaiból. És esetleg osztálytársait nem ismered? Hátha rá tudsz valakire írni.
2017. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak keresztneveket mondott mindig, 1-2 cserkész társát tudnám még esetleg megtalálni, de ugye már egy sráccal beszéltem emiatt, akinek szokása túl érzelemmentesen hozzá állni a dolgokhoz. Nálam töltötte a hétvégét és a múlthétnek is egy elég nagy részét, ha az anyukája aggódna, akkor nem lenne részéről logikus felkeresni azt, akinél töltötte az éjszakát? Mármint tudom, hogy nem tudja a teljes nevemet és csak azt hiszi a fia egyik barátja vagyok, de ennek kéne az első ötletnek lennie, nem? (Néhány éve a húgom is eltűnt hasonló körülmények között, de akkor rögtön elkezdték a barátainak a kikérdezését)
2017. febr. 6. 15:48
 7/10 anonim válasza:
Bizony, nem biztos, hogy tudja, hol keressen téged az anyukája, ha esetleg gond van. Akkor menj el hozzájuk, és add elő, ami van, keresed, de ki van kapcsolva, aggódsz érte... stb. Remélhetőleg nincs semmi gond, de ha meg van, legalább a szülei tudnak rád támaszkodni, hiszen neked mondta, hogy szarul van, ilyesmi.
2017. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha cserkész, akkor esetleg érdeklődhetsz a plébánián is, hátha...
2017. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha holnap oda is mennék hozzájuk, az anyukája 9 előtt biztos nem érne haza és furán venné ki magát, hogy egy számára tök idegen lány ül a házuk előtt, főleg, hogy nem is tudom kit keressek. Megkérdezem az alvezetőjét, hátha ő tud valamit. Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2017. febr. 6. 16:04
 10/10 anonim válasza:
Na mizu?
2017. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!