Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen lehetetl...

Mit lehet tenni ilyen lehetetlen helyzetbe?

Figyelt kérdés

A szüleim és a 2 tesóm minden nap nyíltan kijelentik, hogy jobb lenne ha meghalnék. Nincsenek barátaim se, még soha nem mondhattam senkinek semmit. 2 éve befejeztem az egyetemet, még sohasem dolgoztam, a falumban nincs munka, saját pénzbõl a szomszéd városba se tudok bemenni, szüleim persze nem adnak. Persze már próbáltam szerencsét szállást adó helyeken, de ahhoz is kell megélhetésre pénz. A szüleim folyton azt mondják hogy szégyellnek, hogy én vagyok a leghaszontalanabb ember a Földön. Ráadásul 3hónap és hajlékralanok is leszünk. Ezt eddig bírtam. Van vkinek vmi ötlete, hogy mit lehet ilyen helyzetbe tenni?

24L



2017. ápr. 1. 13:08
 1/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
Április elseje szaga van... hmm...
2017. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, megtoldani egy "n" betűvel! HelyzetbeN!
2017. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm eme teljesen aszontalan kommenteken. De most komolyan, nemtudsz kibe belekötni? Szánalmas
2017. ápr. 1. 14:51
 4/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
Figyelj, megmondom neked mit csinálj. Költözz hozzám és kisebb ellenszolgáltatások révén megleszünk ;)
2017. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!