Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színészkedni szeretnék, de...

Körcsönyei Polla kérdése:

Színészkedni szeretnék, de kövér vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Régóta érdekel a színészet, és szeretném magamat kipróbálni.Viszont kövér vagyok de ezen már dolgozom, ugyanakkor nem 2 év múlva szeretném elkezdeni.(Akkora már biztos vékony leszek.)Nagyon sokan mondták, hogy gyönyörű arcom van, meg idősebbnek nézek ki a koromnál.Alakom ettől függetlenül van, a lábaimon még egy egy nagyon kicsi igazítást kell végezni.(Vádlim.)A súlyomat nem szívesen írnám le. :D

Február körül jelentkeztem modellnek, és visszaírtak, hogy szívesen fogadnának, szeretnék ha velük dolgoznák.1 napon belül visszavontam a jelentkezést, majd bocsánatot kértem.

Szerintetek lenne esélyem?

13/L



2017. ápr. 1. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
persze hogy lenne! és ne vondd vissza a jelentkezést ha egyszer kíváncsiak rád. sok kövér ember helyes és karakteres, van aki úgy jó ahogy van, az tévhit hogy mindenkinek vékonynak kell lennie.
2017. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogy ne lenne esélyed? Ha azt monndták szeretnének veled dolgozni az azt jelenti, hogy látnak benned valamit. Modellkedésnél sem kell csont soványnak lenned. Mert lehet, hogy most még talán duci vagy de ha van kisugárzásod akkor sok mindent elérhetsz! :)
2017. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!