Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Törökorszagba vannak Hajlektal...

Törökorszagba vannak Hajlektalanok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak. Legalábbis mi sokat láttunk amikor ott voltunk
2017. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez meglepö szamomra hisz a törökök nagyon baratsagosak es nem hadjak szenvedni az embereket de köszönöm a valaszodat.
2017. ápr. 1. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Thaiak is nagyon barátságosak, mégis tele van hajléktalannal az ország.

Törökországban is sok van. Csak tudod a barátság nem minden esetben jelenti azt, hogy befogadnak minden hajléktalan nagy mosolyogva.

Magyarországon élő emberek is nagyon barátságosak a külföldiekkel, de mégis sok a hajléktalan.

2017. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat persze ertem en hat sajnalom,hogy ez a helyzet a vilagban pedig lehetne tenni azert.hogy megszünjön csak mindenki s@arik bele.
2017. ápr. 2. 07:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat, ilyen nagyon-nagyon lepusztult nagyvarosi reszeken kell jarni ahhoz, hogy lass nehanyat, de meg ott sem fogsz tul sokat, mert egyszeruen olyan a tarsadalom es a csaladok szerkezete, hogy nem igen enged ilyet letrejonni. Isztambulban elve emlekszem, hogy teljesen lesokkolodtam, amikor elso es egyetlen alkalommal lattam ott hajlektalant. Most del-keleti orszag reszben elek egy nagyobb varosban, itt meg egyszer sem lattam. Parom torok o, es mikor eleteben eloszor Budapesten jart, o meg jobban lesokkolodott a hajlektalan helyzetet latva, kb. nem tudta "befogadni", hogy egy tarsadalomban ilyesmi hogyan johet letre, mert annyira nincs jelen ez naluk.
2017. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az utolsó hol járt Törökországban, én Isztambulban élek, és nagyon sok van. A kéregető 5-6 éves kisgyerekektől kezdve a cipőt pucoló idősekig mindenféle van, és egyeltalán nem kevés, persze igaz, hogy utóbbi években egyre több a szíriai is, de azért nagyrészük ezeknek török, nekem csak a kisgyerekekért meg az idősekért szakad meg mindig a szivem, persze az viszont tény, hogy itt azért inkább emberszámba veszik őket, én is mindig elbeszélgetés a gyerekekkel, viccelődök velük, de sokan puszilgatják ölelgetik is őket (nekem azért az kicsit sok lenne).
2017. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En olvastam egy cikket egy Magyar lany törteneteröl es az ö szavaival elve nem igen van koldus mert a helybeli nepseg nem engedi,hogy eluralkodjon ez a fajta viselkedes inkabb segitik es ha modjukban all befogadjak az embert.Bar ez is vagy igaz vagy nem.De köszönöm a valaszokat.Kivancsi voltam
2017. ápr. 4. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom az a lány hol járt, koldus maffia itt is van, ami nem is kicsi, a másik, meg hogy kér égető elképesztően sok, mint mondtam gyerekek is, akik cipopucolosból, papirzsbkendo árulásból szereznek pénzt, az hogy a család nagyon fontos a törököknek az igaz, de sokszor egész családok élnek koldulásból.
2017. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyilvan te jobban tudod a reszleteket hat cak kivancsi voltam köszönöm a valaszodat.
2017. ápr. 6. 16:04
 10/10 konnyufanni válasza:
nemrég voltam Ankarába, és nem láttam hajléktalan embereket az utcán, pedig Kizilay kerületben voltam. Inkább max. pénztelen muszlim nőket láttam akik utcán ültek kisgyerekükkel együtt, hogy pénzt szerezzenek. És éttermekben bejöttek a kicsi gyerekek akik nagyon koszosak voltak, és próbáltak pénzt kérni de az étterem tulajdonos mindig kiküldte őket az étteremből. Inkább koldusak vannak Törökországban, mint hajléktalanok.
2017. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!